Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
#zostańwdomu po nowohucku!

#zostańwdomu po nowohucku!

W związku z koniecznością zawieszenie wszystkich zajęć i wydarzeń zapraszamy Was do wspólnych działań on-line, czyli #zostańwdomu po nowohucku. Każdego dnia w naszych mediach społecznościowych prezentujemy różne formy aktywności:  

👉 W Klubie 303 uczymy się żonglerki oraz robimy COŚ z niczego!
👉 Klub Aneks prezentuje gry retro on-line!
👉 Codziennie o 19.00 podróżujemy po świecie z bajkami dla dzieci w Klubie Dukat, a weekend zapraszamy na "Podskakiwanki dla małych i dużych".
👉Klub Jędruś organizuje "Twórczą Pracownię", prezentuje "Jędrusiowy Poradnik Kulturalny" oraz zaprasza bliższych i dalszych e-sąsiadów do grupy Centrum Sąsiedzkie!
👉 Ponieważ #zostańwdomu po nowohucku ma wiele twarzy, Klub Karino w pocie czoła szyje maseczki dla seniorów i ich opiekunów oraz osób ubogich.
👉 Klub Krzesławice proponuje cykl "Artystyczne Krzesławice on-line"
👉 Klub Pod Kasztanami w domowym zaciszu realizuje cykl "Kreacje-Inspiracje" oraz piosenki i tańce dla dzieci
👉 Klub Wersalik zachęca "Zostań w domu - graj w planszówki!", artystycznie inspiruje i prowadzi cykl #odkuchni
👉 Klub Zakole zaprasza do słuchania klasyki prozy - kierownik klubu, aktor Jarosław Szwec czyta dla Was "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza! A dla dzieci ma "Domowy Teatrzyk" czyli inscenizowane bajki z rekwizytami. Natomiast wieczorami proponuje trochę "Psychologii w pigułce".
👉 W Klubie Zgody czekają "Poranki z Sową Mądrą Głową". Klub prowadzi też subiektywny przegląd literatury dziecięcej oraz "Domowe Ewolucje", czyli porady jak kreatywnie spędzić z dzieckiem czas w domu.

Tworzące z nami Nowohucką Akademię Seniora Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty zaprasza seniorów na #inspiracjeodNAS, czyli propozycje adresowanych do nich aktywności w Internecie.

Bądźcie zdrowi!

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE