Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Moje zwierzątko z marzeń i snów - konkurs plastyczny

Moje zwierzątko z marzeń i snów - konkurs plastyczny

Klub Wersalik

4-25 maja 2020 r.

Jedni mają swojego pupila, inni nie, ale każdy może mieć swoje ulubione zwierzątko i każdy może też w swojej głowie wykreować własne wymarzone stworzonko. Klub Wersalik zaprasza wszystkich młodych miłośników działań plastycznych – rysunku, malarstwa czy innych technik, do udziału w konkursie „Moje zwierzątko z marzeń i snów”. Konkurs „Moje zwierzątko z marzeń i snów” to dodatkowa propozycja Klubu Wersalik na aktywność w czasie, kiedy musimy pozostać w domach. Codziennie w social mediach Klub proponuje swoim odbiorcom różnego rodzaju działania i kulturalne inspiracje.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym i uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Przygotowaną przez dziecko pracę należy zeskanować lub sfotografować i drogą elektroniczną przesłać do Klubu Wersalik. Jury oceni prace plastyczne dzieci biorąc pod uwagę układ kompozycyjny, technikę i wykorzystane materiały, staranność, wrażenia estetyczne, pomysłowość i oryginalność. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie, a Jury przyzna nagrody rzeczowe za trzy pierwsze miejsca. 

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są do pobrania poniżej, a zgłoszenia przyjmowane będą od 4 do 25 maja.

Do pobrania: 

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE