Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Nowa Huta. Dlaczego Nie?! 2004-2019 Reminiscencje

Nowa Huta. Dlaczego Nie?! 2004-2019 Reminiscencje

Nowa Huta. Dlaczego Nie ?!

od 2 maja 2020 r.

W ramach cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! mieliśmy się spotkać na rozpoczynającym rok koncertowy wydarzeniu dla Pól Nadziei. 28 marca w Arce Pana miał zagrać i zaśpiewać zespół niemaGOtu. Nie udało się…. Nie uda się także spotkać w czerwcu nad Zalewem Nowohuckim. Co będzie we wrześniu, grudniu – jeszcze nie wiadomo…. Skoro na razie nie możemy się spotkać w realu na nowych wydarzeniach - powspominajmy jak było. 
Zapraszamy Was na 16 odcinkowy „cykl o cyklu” Nowa Huta. Dlaczego Nie?! 2004-2019 Reminiscencje. Od 2 maja, co sobotę, o godz. 17.00 na facebook'u Ośrodka będziemy publikować zdjęcia, filmy i wspomnienia z jednego roku kalendarzowego cyklu.

Nowa Huta. Dlaczego Nie?! to 16 lat nieprzerwanej działalności kulturalnej, 61 wydarzeń artystycznych, w tym 59 koncertów i 2 projekcje filmów w 20 przestrzeniach dzielnic nowohuckich. To 120 wykonawców (solistów, zespołów, chórów, orkiestr), ponad 100 tysięcy uczestników i ponad 250 tys. zł z kwest na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

To także ludzie - pomysłodawcy cyklu, współorganizatorzy, gościnni proboszczowie oraz gospodarze obiektów sportowych i kulturalnych, artyści, darczyńcy, sponsorzy, grantodawcy, media patronujące, wreszcie - podopieczni Hospicjum św. Łazarza.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE