Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Kulturalny Poranek Seniora 1-7.06.

Kulturalny Poranek Seniora 1-7.06.

Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Nowej Huty przygotowujemy dla Seniorów mnóstwo ciekawych inspiracji na spędzenie czasu bez wychodzenia z domu. Kulturalny Poranek Seniora to propozycje kulturalne, edukacyjne, historyczne - wszystko to z łatwo dostępnych zasobów internetu - bez opłat, bez konieczności logowania. Na początku każdego tygodnia, tu na stronie internetowej zamieszczać będziemy propozycje na cały tydzień. Na naszym facebooku - od poniedziałku do piątku o godz. 9.00 prezentowana będzie jedna propozycja.   

Kulturalny poranek seniora od 1 do 7 czerwca - szczegółowy plan poniżej. 

  • WTOREK
    Koncert Gali Operetkowej z 2016, którego organizatorem był Urząd Miasta Krakowa, zrealizowany na scenie plenerowej w Alei Róż przypomni najpiękniejsze arie, które część z nas miała przyjemność wysłuchać na żywo w Nowej Hucie.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE