Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Kulturalny Poranek Seniora 22-26.06.

Kulturalny Poranek Seniora 22-26.06.

Wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Nowej Huty przygotowujemy dla Seniorów mnóstwo ciekawych inspiracji na spędzenie czasu bez wychodzenia z domu. Kulturalny Poranek Seniora to propozycje kulturalne, edukacyjne, historyczne - wszystko to z łatwo dostępnych zasobów internetu - bez opłat, bez konieczności logowania. Na początku każdego tygodnia, tu na stronie internetowej zamieszczać będziemy propozycje na cały tydzień. Na naszym facebooku - od poniedziałku do piątku o godz. 9.00 prezentowana będzie jedna propozycja.   

Zapraszamy na ostatni tydzień naszego cyklu Kulturalny poranek seniora od 22 do 26 czerwca - szczegółowy plan poniżej. 

 • PONIEDZIAŁEK
  W ostatnim już wykładzie, który prezentujemy w ramach cyklu, oddajemy głos dr Ewie Woydyłło-Osiatyńskiej, która w temacie „Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę?” przypomni nam, jak powinniśmy szanować, doceniać siebie i innych oraz jak komunikować się w sposób asertywny.
 • ŚRODA
  Pełna symboliki, obfitująca w próby podróż do miłości i baśni w operze Mozarta „Czarodziejski flet” na deskach sceny opery La Monnaie w Brukseli.
 • PIĄTEK
  „Najlepiej w życiu ma twój kot” Listy Wisławy Szymborskiej i Kornela Filipowicza z lat 1966-85 w formie słuchowiska, które otworzy przed nami prywatny świat poetki z zachowanej korespondencji.
 • NA WEEKEND
  Natura dla cierpliwych. Jeśli chcesz podglądnąć dzikie zwierzęta w środowisku afrykańskich parków narodowych, możesz to zrobić w każdym momencie, na żywo, dzięki transmisji z kamer video. Klikając w filmie na napis „na żywo” oglądamy to, co dzieje się w danym momencie a przeciągając po czerwonym pasku kursorem, możemy zobaczyć zapis do 12 godzin wstecz z oglądanego miejsca. Możesz wybrać spośród kilku różnych obszarów, do których link zamieszczamy poniżej.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE