Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Kluby Rodziców w wersji on-line - MAJ

Kluby Rodziców w wersji on-line - MAJ

Prężnie działające w pięciu naszych placówkach Kluby Rodziców, zawiesiły swoje działania w związku z pandemią. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krakowa wracają w nowej formie - oczywiście on-line! 

Dla każdego z nich powstała dedykowana grupa w serwisie Facebook. Zajęcia będą darmowe, a propozycje wraz z harmonogramem będą umieszczane w poszczególnych grupach. Wybrane zajęcia zostaną zrealizowane za pomocą ogólnodostępnego komunikatora Zoom.

Mamy nadzieję, że te wirtualne Kluby Rodziców na nowo staną się miejscem spotkań i wymiany doświadczeń z innymi rodzicami, wypełnionym domową atmosferą współpracy i zaufania. 

Sprawdź co przygotowały Kluby w ramach swojej oferty⬇

Klub Dukat podobnie jak „w realu” proponuje zajęcia ujęte w dwa cykle tematyczne. W ramach rodzinnej kawiarenki Baby Café popracuje nad formą, która mogła nieco spaść podczas #zostańwdomu zapraszając na Zumbę dla najmłodszych i Jogę dla kobiet w ciąży. W ramach spotkań z cyklu Akademia Mądrego Rodzica specjaliści wyjaśniać będą różne aspekty rozwoju dziecka. W maju poruszone zostaną tematy budowania poczucia wartości dziecka oraz zrozumienia jego potrzeb. 
Grupa na Facebook'u

Klub Jędruś w Zakątku Malucha zaprasza do kreatywnego poznawania świata z dzieckiem. Mali odkrywcy to sensoplastyczne zabawy pobudzające ciekawość dziecka, a Miganie śpiewanie - to wspólna nauka piosenek i wierszyków z wplecionymi elementami języka migowego. W maju Jędruś zaprosi także do współpracy specjalistów w zakresie ćwiczeń mięśni dna miednicy oraz rozwoju psychomotorycznego dziecka w pierwszych latach życia. 
Grupa na Facebook'u

Klub Karino również wychodzi z propozycją aktywnego spędzania czasu. W ramach cyklu Aktywna Rodzinka on-line zaprasza na Zumba Fitness - czyli połączenie tańca i ćwiczeń. Drugi cykl Zajęcia ogólnorozwojowe poświęcony będzie wspieraniu dzieci w zdobywaniu nowych umiejętności. Propozycje prostych prac plastycznych, tańców i zabaw ruchowych do wykonania w domu mogą stanowić dużą pomoc dla rodziców. 
Grupa na Facebook'u

W Klubie 303 zaplanowano dwa cykle zajęć. Sensoplastyka to zajęcia rozwojowe, których celem jest wspieranie rozwoju kompetencji intra- oraz interpersonalnych. Drugą formą spotkań on-line będzie zaproszenie do kulinarnych eksperymentów. Kucharzyki, czyli mali kucharze w akcji - to propozycja wspólnego rodzinnego, zdrowego gotowania z pociechami. 
Grupa na Facebook'u

Klub Zakole zaprasza na cykl zajęć sensoryczno-rozwojowych Bystry bobas, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny maluszków, ale i wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem oraz na Logorytmikę, czyli zajęcia wspomagające rozwój mowy, motoryki dużej i małej. Dla mam Klub przygotował także propozycję wszechstronnego treningu - Fit Mama
Grupa na Facebook'u

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE