Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Akcja Lato – trwają przygotowania!

Akcja Lato – trwają przygotowania!

Wakacje, znów będą wakacje. Na pewno mam rację wakacje będą znów… – śpiewał przed laty kabaret OTTO. Na szczęście, nawet czas pandemii nie spowodował odwołania wakacji i już wkrótce dzieci oraz ich rodzice oderwą się od monitorów, przed którymi spędzili ostatnie trzy miesiące intensywnej nauki. Zanim jednak wyłączycie komputery na dobre, zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony. Wkrótce pojawi się tu oferta letniego wypoczynku przygotowana przez Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Obecnie pracujemy nad planami i zasadami półkolonii. Już wkrótce poinformujemy o terminach i kosztach udziału.

Ze względu na regulacje prawne związane z pandemią koronawirusa Covid-19 w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa uczestników, na poszczególne turnusy obowiązywać będą limity miejsc.


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE