Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Sąsiedzka potańcówka tradycyjna

Sąsiedzka potańcówka tradycyjna

Klub Jędruś

5 września 2020 r. - godz. 18.00-22.00, os. Centrum A 6a

Serdecznie zapraszamy wszystkich sąsiadów i sąsiadki Jędrusia, przyjaciół i przyjaciółki Klubu, mieszkańców i mieszkanki osiedla Centrum A oraz całej Nowej Huty na Sąsiedzką potańcówkę! Podczas wydarzenia nauczymy się podstawowych kroków wybranych tańców tradycyjnych z różnych części świata, posłuchamy muzyki na żywo w wykonaniu zespołu GOP Trio, spędzimy wspólnie czas w międzypokoleniowym gronie. W programie nauka tańców tradycyjnych, animacje i zabawy dla dzieci, mały poczęstunek.

Ze względu na epidemię liczba miejsc na potańcówce jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki można odbierać w Klubie Jędruś (os. Centrum A 6A) od 21 sierpnia lub rezerwować telefonicznie dzwoniąc pod nr tel.: 12 644 68 10.

Podczas wydarzenia obowiązkowe jest zakrycie nosa i ust oraz dezynfekcja rąk! Wydarzenie będzie tłumaczone na polski język migowy.

Zespół GOP Trio zagra w poszerzonym składzie: Piotr "Jaszczur" Śnieguła, Aleksander Kwietniak, Teofil Pawłowski oraz Miłka Majczyno. 

Wydarzenie dofinansowane ze środków Fundacji PZU oraz Urzędu Miasta Krakowa.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE