Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wrzesień w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Wrzesień w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

wrzesień 2020 r.

Wraz z pierwszym dzwonkiem i my zaczynamy kolejny rok kulturalno-oświatowy. Przygotowaliśmy dla Was bogatą OFERTĘ ZAJĘĆ STAŁYCH, z których większość ruszy już we wrześniu. W tym miesiącu zapraszamy Was także na liczne spotkania w KLUBACH RODZICÓW, do ZAKOLA POEZJI, na jędrusiową POTAŃCÓWKĘ TRADYCYJNĄ i już wkrótce na poremontowe otwarcie Klubu Jedność.

W związku z panującą pandemią, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zajęcia i spotkania realizowane były zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Bądźcie z nami!


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE