Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Wrzesień w Klubie Krzeslawice - on-line

Wrzesień w Klubie Krzeslawice - on-line

Klub Krzesławice

wrzesień 2020 r.

Ze względu na trwające prace remontowe, Klub Krzesławice we wrześniu kontynuuje działania w formie on-line. Warsztaty Artystyczne Krzesławice on-line to propozycja dla starszych i młodszych miłośników sztuki w różnym wydaniu. Działania prezentowane będą w formie instruktażu na fanpage'u Klubu w serwisie Facebook

Poniżej szczegółowy plan warsztatów on-line.

10 i 24.09. - Warsztacik
Rękodzieło i twórcze pomysły dla dzieci na wykonanie przedmiotów mniej lub bardziej praktycznych, ale zawsze artystycznych.

14 i 28.09.  - Warsztacik - odmalowany
Różne techniki malowania dla dzieci lubiących kolor i niezwykłą pracę na "zwykłej" kartce papieru.

17.09. - Czwartkowe akwareLove
Przestrzeń facebook`owa dedykowana tym, którzy są fanami techniki akwarelowej. Praca nad akwarelą krok po kroku i inspiracje do działania

21.09. - Ćwiczenia akwareLove
To akwarela w prostych przykładach i ćwiczeniach dla tych, którzy chcą spróbować techniki akwarelowej w twórczym domowym zaciszu.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE