Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Zajrzyj do Huty, zajrzyj do Klubu Aneks!

Zajrzyj do Huty, zajrzyj do Klubu Aneks!

Klub Aneks

Razem z Muzeum Nowej Huty – Oddziałem Muzeum Krakowa i instytucjami partnerskimi zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia "Zajrzyj do Huty". W tegorocznym programie znajdą się dwie propozycje przygotowane przez Klub Aneks (ul. A. Mycielskiego 11). W sobotę 19 września w godzinach 11.00-13.00 zaprosi na Spacer po Łuczanowicach oraz Warsztaty plastyczne.

Osiedle Łuczanowice to ważne miejsce na historycznej i kulturalnej mapie Krakowa za sprawą zlokalizowanego tu zespołu pałacowo-parkowego: Pałacu Mycielskich i otaczającego go, wpisanego do rejestru zabytków dawnego parku dworskiego, do którego drzewa sprowadzano z całego terenu dawnej Polski. Uczestnicy spaceru po Łuczanowicach będą samodzielnie zwiedzać Pałac i jego otoczenie, powędrują też na Kopiec Lutrów, z którego widać nie tylko nowohuckie przestrzenie, ale przy dobrej pogodzie rozpościera się piękny widok na Tatry i Beskidy. Klub Aneks przygotuje dla chętnych mapki z krótkim opisem zwiedzanych miejsc.

W ramach warsztatów plastycznych dla różnych grup wiekowych - dzieci, młodzieży i dorosłych - powstaną przestrzenne drzewa szczęścia, wycinane ze sklejki. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 10 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy do 17.09. mailowo lub telefonicznie: aneks@krakownh.pl; tel. 12 685 00 34; 504 419 247.

Pełny program tegorocznej edycji Zajrzyj do Huty dostępny jest na stronie Muzeum Krakowa: https://www.muzeumkrakowa.pl/aktualnosci/zajrzyj-do-huty-2020.


powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE