Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Ferie 2020 w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Ferie 2020 w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

27 stycznia - 7 lutego 2019 r.

Zbliża się kalendarzowa zima, wraz z nią koniec roku i wkrótce - wyczekiwana przez wielu najmłodszych - zimowa przerwa w nauce. Czas Ferii to okazja do wyjazdów na narty, obozy, do rodziny, zabaw na śniegu czy po prostu odpoczynku od codziennych szkolnych obowiązków. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym - znaleźć czas na rekreację, ale także poznać nowe miejsca, odkryć tajemnice świata nauki i zdobyć nowe umiejętności – wszystko w lekki i przyjemny sposób, Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta proponują, jak co roku zimowe półkolonie wypełnione ciekawymi aktywnościami.

czytaj więcej...

Styczeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Styczeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

styczeń 2020 r.

Witajcie w Nowym Roku. 2020 – całkiem ciekawie to wygląda, ale trochę minie, zanim się wszyscy przyzwyczaimy. Wkraczacie w ten nowy rok z wielkimi planami, ambitnymi postanowieniami i – no niestety – poświątecznym nadbagażem? Ile z tego uchowa się do końca stycznia – zależy wyłącznie od każdego z Was. Ale my nie pozostawimy Was samych sobie.

Jeżeli w Nowym Roku chcecie postawić na rozwijanie swoich pasji – czekają na Was schadzki rękodzielniczych Hobby-tów, twórcze kombinowanie w Krzesławicach, dobre rady gotującej Sąsiadki oraz spece od balansu i równowagi -instruktorzy Cyrkowej Soboty.

Zamiast kosztownych, zatłoczonych w styczniu klubów fitness nasze kluby proponują zajęcia w kameralnych grupach, a dla urozmaicenia monotonii ćwiczeń – fit-wydarzenia, na przykład Karnawałowy maraton fitness w Klubie Mirage. A jak karnawał to karnawał – nie zabraknie i balu.

Czekają na was wieczory kolęd, jasełka, spotkania poetyckie, a na rodziny - zajęcia Klubu Rodziców. Czeka też, z równie wielką jak my niecierpliwością, nowe oblicze Klubu Zgody, przeniesionego na os. Słoneczne 16. Otwarcie nowej siedziby już 11 stycznia o godzinie 16.00 – serdecznie zapraszamy!

Poniżej szczegółowy program wydarzeń na styczeń.

czytaj więcej...

Nowa przestrzeń kulturalna dla Klubu Zgody

Nowa przestrzeń kulturalna dla Klubu Zgody

Klub Zgody

W sobotę 11 stycznia otwarta została nowa siedziba Klubu Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W miejscu, gdzie dotychczas funkcjonował nowohucki oddział Muzeum Krakowa - na os. Słonecznym 16 - tworzy się nowe miejsce spotkań i przestrzeń twórcza dla mieszkańców. Licznie przybywających na otwarcie gości witali cyrkowcy z Klubu 303 na szczudłach a wzrok przechodniów przyciągało także prezentowane przed Klubem fireshow.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Wersal(i)kowe gierki

Wersal(i)kowe gierki

Klub Wersalik

31 stycznia 2020 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Jeśli tak jak my uwielbiasz planszówki, koniecznie odwiedź jedyne w swoim rodzaju miejsce, które jako jedno z pierwszych w Nowej Hucie promuje wspólne wieczory przy planszówkach! Wersal(i)kowe gierki to luźne spotkania wieczorową porą dla miłośników planszówek – tych początkujących i zaawansowanych. Spotykamy się w wybrane piątki przy stoliku w Wersaliku. Zabierz znajomych i wpadnij do nas! Możesz zagrać w to, co mamy lub przynieść i podzielić się własną ulubioną grą. W naszej biblioteczce znajdziesz: Splendor, Dixit, Wiedźmin, Carcassone, Escape room, Party Alias.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Podróż na egzotyczną wyspę - bal karnawałowy

Podróż na egzotyczną wyspę - bal karnawałowy

Klub Krzesławice

25 stycznia 2020 r. - godz. 11.00, ul. M. Wańkowicza 17

W Klubie Krzesławice pomimo zimowej pory zapanuje tropikalny klimat. Na egzotyczny, kolorowy, karnawałowy bal, zapraszamy wszystkie dzieci przebrane za postacie ze świata bajek i fantasy: księżniczki, wróżki, super-bohaterów i wszystkie dzieci chętne do wspólnej zabawy. Przynieście ze sobą dobry humor i uśmiech. Zapraszamy!

10 zł/dziecko

czytaj więcej...

Zakole Poezji - Zimowe krajobrazy

Zakole Poezji - Zimowe krajobrazy

Klub Zakole

24 stycznia 2020 r. - godz. 19.00, ul. Zakole 31

Klub Zakole zaprasza na wieczory poezji w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. Malownicze położenie budynku sprzyja czytaniu wierszy oraz długim i inspirującym rozmowom. „Zakole Poezji” to cykliczne spotkania poświęcone interpretacji poezji o różnorodnej tematyce.
Tym razem prezentowane będą wiersze związane z najchłodniejszą porą roku. Mieniący się w blasku księżyca śnieg, rozbielone drzewa i zamarznięte rzeki – takie opisy zimowego pejzażu znajdziemy u wybitnych poetów, których wierszy posłuchamy wieczorową, mroźną porą.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

Schadzki Hobby-tów - malarstwo na szkle

Schadzki Hobby-tów - malarstwo na szkle

Klub Wersalik

21 stycznia 2020 r. - godz. 17.00-20.00, os. Ogrodowe 15

Rękodzieło to Twoja pasja? A może marzysz o własnoręcznym wykonywaniu dekoracji? Dołącz do grona Hobby-tów i koniecznie wpadnij na wtorkowe schadzki. Razem tworzymy modne wystroje wnętrz, elementy garderoby i tym podobne rękodzielnicze perełki.

Wstęp: 60 zł za miesiąc lub 30 zł za pojedyncze zajęcia.

czytaj więcej...

Jasełka dla mieszkańców

Jasełka dla mieszkańców

Klub Dukat

21 stycznia 2020 r. - godz. 17.00, ul. Styczna 1

Od kilku lat sympatyczną tradycją w Klubie Dukat są coroczne jasełka, przygotowane przez Klubową Grupę Poetica. W tym roku w widowisku o Bożym Narodzeniu pt.: "Między Niebem a Piekłem" pojawi się aż 15 postaci, a dzielne Anioły na dobre przepędzą czarty i pomieszają szyki samemu Lucyferowi. Nie zabraknie niespodzianki, zwyczajowo przygotowywanej przez Magdalenę Rutkowską-Oliwę, opiekunkę grupy teatralnej.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Postępy w badaniach nad biologią komórek macierzystych - wykład

Postępy w badaniach nad biologią komórek macierzystych - wykład

20 stycznia 2020 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Komórki macierzyste mają fundamentalne znaczenie w rozwoju wszystkich tkanek i narządów organizmu. Pełnią również ważną rolę w procesie regeneracji uszkodzonych organów. W wykładzie, który wygłosi dr hab. Janusz Karasiński prof. UJ, omówione zostaną najważniejsze, aktualne zagadnienia dotyczące biologii komórek macierzystych oraz potencjalne możliwości ich zastosowania w medycynie regeneracyjnej.

Wstęp bezpłatny.

czytaj więcej...

STRONA 1/385

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE