Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Pokochaj Planszówki – Zgrane Walentynki

Pokochaj Planszówki – Zgrane Walentynki

Klub Wersalik

15 lutego 2019 r. - godz. 18.00-21.00, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza na alternatywne świętowanie popularnych walentynek. Jeśli szukasz schronienia przed wszechobecnymi czerwonymi serduszkami i chcesz spędzić czas wśród planszówkowych zapaleńców to koniecznie powinieneś nas odwiedzić. Zabierz swoją drugą połówkę na swobodny wieczór pełen przygód. A jeśli jesteś singlem, może to dobra okazja do nawiązania nowych znajomości? Zapraszamy na wieczór przy grach planszowych w Klubie Wersalik. Czekają na Was znane i popularne tytuły, możecie też sami przynieść i zaproponować swoją ulubioną roz(g)rywkę.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

Szlachetne Zdrowie: Profilaktyka raka piersi

Szlachetne Zdrowie: Profilaktyka raka piersi

Klub Mirage

14 lutego 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Wykład poświęcony profilaktyce raka piersi. Obecnie to najczęściej występujący u Polek nowotwór złośliwy. Zagraża szczególnie kobietom powyżej 50. roku życia, ale młodsze panie również powinny mieć się przed nim na baczności. Podczas spotkania omówione zostaną formy zapobiegania chorobie, metody jej diagnozowania oraz sposoby leczenia.

czytaj więcej...

Walentynki dla dzieci

Walentynki dla dzieci

Klub Jedność

12 lutego 2019 r. - godz. 17.00, ul. Drożyska 3c

Klub Jedność zaprasza na walentynkową zabawę. Walentynki, zwane Świętem Zakochanych, cieszą się niesłabnącą popularnością także wśród dzieci. W programie imprezy przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy. Nie zabraknie wycinania papierowych serc i przygotowania walentynkowych laurek.

Wstęp: 8 zł

czytaj więcej...

Mowa stroju - wykład

Mowa stroju - wykład

11 lutego 2019 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Gościem kolejnego wykładu w Nowohuckiej Akademii Seniora będzie Mariola Boczar - stylistka, coach i konsultantka kariery, certyfikowany trener biznesu, absolwentka Akademii Mistrzów Treningu prowadzonej przez Grupę Mentor oraz Kreowania wizerunku w krakowskiej szkole „Artystyczna alternatywa”. Przygotowuje stylizacje do programów TVN, prowadzi szkolenia z kreowania wizerunku dla grup i sesje indywidualne, towarzyszy w poszukiwaniu własnego stylu i oswajaniu funkcjonujących w biznesie zasad dress code. Mowa stroju - czyli ubierz się mądrze. Podczas wykładu seniorzy dowiedzą się jak znając tajniki dobrego wyglądu świadomie wpływać na kreowanie pozytywnego wizerunku.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Zabawa karnawałowa dla dzieci

Zabawa karnawałowa dla dzieci

Klub Zgody

9 lutego 2019 r. - godz. 16.00-17.30, os. Zgody 1

Klub Zgody zaprasza na imprezę karnawałową dla dzieci. W programie imprezy znajdą się zabawy muzyczno-ruchowe, warsztaty plastyczne i zajęcia integracyjne. Aby mocniej wczuć się w klimat karnawałowej zabawy uczestnicy będą mogli przyozdobić twarze fantazyjnymi malunkami i wzorami.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Oszaleli Anieli w Klubie Dukat

Oszaleli Anieli w Klubie Dukat

Klub Dukat

Występ „domowy”, bo na deskach sceny Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, zwieńczył okres bożonarodzeniowych przedstawień w wykonaniu Klubowej Grupy Poetica. 1 lutego 2019 roku, zebrani w sali grębałowskiego centrum kulturalnego przyjaciele i sąsiedzi Klubu, obejrzeli widowisko jasełkowe Oszaleli Anieli.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

To i owo - wernisaż w Klubie Mirage

To i owo - wernisaż w Klubie Mirage

Klub Karino

1 lutego w Klubie Mirage odbył się wernisaż wystawy malarstwa Zofii Kamińskiej. Spod pędzla malarki wychodzą kwiaty, pejzaże, a ostatnio również malarskie formy abstrakcyjne. Całość ujęta jest w wysmakowanej i przemyślanej kolorystyce. Talent i duży zmysł obserwacji pozwalają artystce sięgać po najtrudniejsze tematy, ze swobodą i radością tworzenia przenosić je na płótno i papier. Zdecydowana barwa nadaje pracom niepowtarzalnego charakteru i nie pozwala przejść obojętnie obok żadnej z nich.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

To i owo - Wernisaż wystawy malarstwa Zofii Kamińskiej oraz koncert Liaita Duo

To i owo - Wernisaż wystawy malarstwa Zofii Kamińskiej oraz koncert Liaita Duo

Klub Mirage

1 lutego 2019 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Wernisaż wystawy malarstwa Zofii Kamińskiej. Spod pędzla malarki wychodzą kwiaty, pejzaże, a ostatnio również malarskie formy abstrakcyjne. Całość ujęta jest w wysmakowanej i przemyślanej kolorystyce. Talent i duży zmysł obserwacji pozwalają artystce sięgać po najtrudniejsze tematy, ze swobodą i radością tworzenia przenosić je na płótno i papier. Wernisaż uświetni koncert muzyki klezmerskiej w wykonaniu LIAITA DUO w składzie Karolina Mars i Mariusz Kruczała.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Oszaleli Anieli - jasełka

Oszaleli Anieli - jasełka

Klub Dukat

1 lutego 2019 r. - godz. 17.00, ul. Styczna 1

Czy aniołom zdarza się oszaleć i co z tego może wyniknąć? Czy pasterze mogą się lenić, a do tego spierać z królami? Kto podsuwa złe pomysły Herodowi? Odpowiedzi na te pytania poznają widzowie widowiska „Oszaleli Anieli”.

czytaj więcej...

Ferie w Klubie Zgody

Ferie w Klubie Zgody

Klub Zgody

Tegoroczne ferie w Klubie Zgody rozpoczęły się od wizytą w Jaskini Solnej i seansem inhalacyjnym, wypoczynkiem na leżakach oraz zabawą w solnej piaskownicy. W Klockolandzie dzieci wzięły udział w warsztatach tematycznych: obserwując liczne eksperymenty odkrywały inną stronę chemii i fizyki, a na przykładzie robotów lego zgłębiały tajniki techniki. W kinie obejrzały film Ralph demolka w Internecie, podczas którego mogły razem z bohaterami zajrzeć w tajemniczy świat stron internetowych. W Anikinie odbyły się warsztaty o tematyce krakowskiej. Przez cały tydzień nie brakło oczywiście zabaw świetlicowych, zabaw animacyjnych oraz gier planszowych.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

STRONA 2/353

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE