Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Światowy Dzień Smerfa

Światowy Dzień Smerfa

Klub Jedność

18 czerwca 2018 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Hej dzieci, jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las, wcale nie musicie włączać telewizora. Niebieskie ludki odwiedzą Klub Jedność z okazji Światowego Dnia Smerfów. Papa Smerf, śliczna Smerfetka, Ważniak, Mądrala, Osiłek i pozostali mieszkańcy Wioski Smerfów zapraszają do wspólnej zabawy, gier i konkursów.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Dzień Grębałowa. Wyruszmy w rejs!

Dzień Grębałowa. Wyruszmy w rejs!

Klub Dukat

17 czerwca 2018 r. - godz. 15.00, ul. Styczna 1

Ahoj, szczury lądowe, wilki morskie i błotnoszuwarowe wilczki wód śródlądowych! Z rozkazu kapitana czynimy Wam wiadomym, że nasz korab Dukat, perła Grębałowa, duma oceanów i mórz północnonowohuckich, w niedzielne popołudnie 17 czerwca, wyrusza w rejs ku zabawie. Przeto nie tracąc czasu całymi rodzinami mustrujcie na naszą wesołą łajbę.

czytaj więcej...

Piknik rodzinny w Klubie Jędruś - ODWOŁANE!

Piknik rodzinny w Klubie Jędruś - ODWOŁANE!

Klub Jędruś

17 czerwca 2018 r. - godz. 11.30, os. Centrum A 6a

Uwaga! Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, piknik zostanie zorganizowany w innym terminie, o którym poinformujemy wkrótce.

Klub Jędruś zaprasza na niedzielny piknik rodzinny. W programie liczne animacje i warsztaty dla dzieci. Podczas pikniku ogłoszone zostanie, które projekty zdobyły dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji DK+.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

czytaj więcej...

Koncert operowy

Koncert operowy

Klub Wersalik

16 czerwca 2018 r. - godz. 19.00, os. Ogrodowe 15

W letni sobotni wieczór, za sprawą koncertu muzyki poważnej w Klubie Wersalik, nad osiedle Ogrodowe popłyną dźwięki pieśni znanych z najsłynniejszych oper i operetek świata.

czytaj więcej...

Rodzinny piknik osiedlowy z Klubem Zgody

Rodzinny piknik osiedlowy z Klubem Zgody

Klub Zgody

16 czerwca 2018 r. - godz. 16.00, os. Zgody 1

Klub Zgody zaprasza swoich sąsiadów z osiedla Zgody na piknik rodzinny. W programie przewidziano liczne zabawy podwórkowe, kącik plastyczny, gry stolikowe, puszczanie baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną, szarfą i woreczkami, kręgle oraz inne atrakcje.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Dzień Branic. Cygański Tabor

Dzień Branic. Cygański Tabor

Klub Herkules

16 czerwca 2018 r. - godz. 16.00, ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29

Podczas tegorocznego święta osiedla Branice zapraszamy na rodzinną imprezę plenerową Dzień Branic. Cygański Tabor.

czytaj więcej...

11. Cyrkowa Sobota

11. Cyrkowa Sobota

Klub 303

16 czerwca 2018 r. - godz. 10.00-13.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Kolejne spotkanie z cyklu otwartych sobotnich "pikników" cyrkowych! W zależności od pogody zajęcia odbywają się w plenerze lub w budynku Klubu 303. W programie spotkań są cyrkowe gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty dla wszystkich zainteresowanych (z nastawieniem na początkujących).

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Klub Ojców: Wspólne majsterkowanie – Donice z palet cz. 2

Klub Ojców: Wspólne majsterkowanie – Donice z palet cz. 2

Klub Jędruś

15 czerwca 2018 r. - godz. 17.00-19.00, os. Centrum A 6a

UWAGA! Z przyczyn niezależnych od organizatorów warsztaty są odwołane! 

Podczas warsztatów majsterkowania ojcowie wraz z dziećmi wspólnie zbudują donice z palet oraz założą w nich ogródek ziołowy. Zajęcia, organizowane w ramach Klubu Rodziców, poprowadzi Michał Urbański - majsterkowicz amator, tata Helenki i Tadzia.

czytaj więcej...

Smerfny Dzień Rodziny

Smerfny Dzień Rodziny

Klub Mirage

15 czerwca 2018 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Tegorocznemu „Dniu rodziny” w Klubie Mirage patronować będą Smerfy - małe niebieskie ludziki uwielbiane przez najmłodszych, a bardzo dobrze znane rodzicom z ich dzieciństwa. Na uczestników czekają smerfne gry, zabawy, zgadywanki i inne niespodzianki. Nie zabraknie smerfnych hitów. Mile widziane biało-niebieskie stroje. Do Wioski Smerfów zaprasza Papa Smerf ze Smerfetką. Uważajcie, w okolicy widziano Gargamela z Klakierem!

czytaj więcej...

Taneczne powitanie lata

Taneczne powitanie lata

Klub Mirage

14 czerwca 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Taniec sprzyja integracji i zdobywaniu nowych znajomości, pobudza krążenie i poprawia humor - zwłaszcza przy znanych i lubianych melodiach. Seniorzy będą mieli okazję przekonać się o tym podczas kolejnego wieczorku tanecznego w Klubie Mirage, który odbędzie się pod hasłem „Taneczne powitanie lata”.

czytaj więcej...

STRONA 2/334

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE