Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Kontakt z Klubem Zgody w okresie wakacyjnym

Kontakt z Klubem Zgody w okresie wakacyjnym

Klub Zgody

W związku ze zmianą siedziby Klubu Zgody, informujemy, że kontakt we wszelkich sprawach związanych z działalnością Klubu, będzie możliwy od 19 sierpnia 2019 r. pod nr tel. 504 419 158.

czytaj więcej...

Letnie Wersal(i)kowe gierki

Letnie Wersal(i)kowe gierki

Klub Wersalik

5 i 19 lipca 2019 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Brak planów na wakacyjne piątkowe popołudnia? Klub Wersalik w dwa lipcowe piątki zaprasza na Letnie Wersal(i)kowe gierki. Są to luźne spotkania wieczorową porą dla miłośników planszówek w wybrane piątki przy stoliku w Wersaliku. Podejmiesz wyzwanie? Zabierz znajomych i wpadnij do nas! Możesz zagrać w to, co mamy lub przynieść swoją własną ulubioną grę.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

Spektakl i warsztaty cyrkowe Klubu 303 na 32. Festiwalu ULICA

Spektakl i warsztaty cyrkowe Klubu 303 na 32. Festiwalu ULICA

Klub 303

4 i 5 lipca 2019 r., Plac Szczepański

Od 4 do 7 lipca w Krakowie odbywać się będzie 32. ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, którego organizatorem jest Teatr KTO. Tegoroczna edycja festiwalu realizowana będzie pod hasłem Ale cyrk!. W dniach 4 i 5 lipca Klub 303 włączy się w program festiwalu prowadząc na Placu Szczepańskim warsztaty cyrkowe i prezentując spektakl Nibyluk. Słońce w kuli.

czytaj więcej...

#zkulturąnawakacje

#zkulturąnawakacje

Akcja „#zkulturąnawakacje” Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta ma na celu promowanie odkrywania różnych kultur, udziału w wydarzeniach kulturalnych, a także kulturalnego zachowania w czasie naszych wakacyjnych podróży.

Podczas organizowanych przez Ośrodek Kultury imprez plenerowych oraz innych, na których pojawi się nasze stoisko promocyjne, rozdawać będziemy różne gadżety. Zachęcamy, aby zabrać je ze sobą na mniejsze i większe wakacyjne wyprawy, zrobić zdjęcie gadżetu i oznaczać je tytułowym hasztagiem na portalach społecznościowych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

czytaj więcej...

Czerwiec 2019 - program wydarzeń

Czerwiec 2019 - program wydarzeń

Program wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta na czerwiec 2019 r.

czytaj więcej...

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Piknikach Krakowskich

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Piknikach Krakowskich

22, 23 i 30 czerwca 2019 r.

W najbliższe dwa weekendy zapraszamy wszystkich do udziału w przygotowanych przez nasze Kluby atrakcjach podczas Pikników Krakowskich. W sobotę 22 czerwca od godz. 11.00-17.00 będziemy na Pikniku w Parku Zielony Jar. Instruktorzy Klubu Krzesławice, Dukat i Zakole przygotowali dla Was animacje, warsztaty teatralne oraz plastyczne. W niedzielę 23 czerwca Klub Wersalik zaprasza wszystkich chętnych do Parku Żeromskiego, gdzie w godz. 11.00-15.00 poprowadzi warsztaty plastyczne oraz zabawy z chustą animacyjną, bańkami mydlanymi i wiele innych. 30 czerwca w godzinach 11.00-14.00 Klub 303 zaprasza do swojej cyrkowej krainy podczas Pikniku na Bulwarze Inflanckim. Instruktorzy poprowadzą m.in. warsztaty z żonglerki i chodzenia na szczudłach.

Dołączcie do nas!

czytaj więcej...

Czerwiec pod znakiem nowohuckich imprez plenerowych

Czerwiec pod znakiem nowohuckich imprez plenerowych

czerwiec 2019 r.

Choć nie zabrzmiał jeszcze ostatni dzwonek w szkołach, a wizja wakacyjnego urlopu dopiero jaśnieje na horyzoncie wielu z nas, słoneczne dni już teraz kuszą wypoczynkiem na świeżym powietrzu, budząc chęć do zabawy w długie ciepłe wieczory. Kalendarz nowohuckich wydarzeń w czerwcu wypełniony jest licznymi piknikami i festynami. Wiele z nich to propozycje klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

czytaj więcej...

Dzień Krzesławic

Dzień Krzesławic

Klub Krzesławice

29 czerwca 2019 r. - godz. 16.00-22.00, ul. M. Wańkowicza 17

Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie zapraszają na Dzień Krzesławic. Zapraszamy na tradycyjny festyn rodzinny. Pamiętając o 70-leciu powstania Nowej Huty będziemy bawić się, sięgając po muzyczne hity i szlagiery tworzone od lat 50-tych XX wieku, podróżując z lokalnymi wykonawcami przez kolejne dekady - muzycznie barwne, szalone i zwariowane. Sponsorem imprezy jest ArcelorMittal Poland SA.

czytaj więcej...

Przywitanie lata - piknik rodzinny

Przywitanie lata - piknik rodzinny

Klub Pod Kasztanami

29 czerwca 2019 r. - godz. 16.00-18.00, ul. Płoszczyny 1

Klub Pod Kasztanami zaprasza na rodzinny piknik sąsiedzki na przywitanie lata. W programie zabawy i gry towarzyskie, atrakcje dla dzieci i poczęstunek. Warto spotkać się w miłej, niezobowiązującej atmosferze, by dzielić się planami wakacyjnych wojaży.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

STRONA 2/368

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE