Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Święto Rodziny Krakowskiej

Święto Rodziny Krakowskiej

19 maja 2019 r. - godz. 11.00-19.00, Park im. Henryka Jordana

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do swojego stoiska podczas Święta Rodziny Krakowskiej w Parku Jordana. Czekają na Was warsztaty artystyczne, zabawy integracyjne, gry i zagadki. A przede wszystkim – nasi wspaniali animatorzy! W trakcie imprezy możecie też zdobyć wszystkie niezbędne informacje na temat działalności Ośrodka Kultury i jego klubów, proponowanych zajęć, oferty wydarzeń i festynów oraz innych usług dla mieszkańców Nowej Huty (i nie tylko).

Wstęp wolny.

Więcej informacji na temat Święta Rodziny Krakowskiej znajdziecie TUTAJ!

czytaj więcej...

Disco Maraton Fitness

Disco Maraton Fitness

Klub Mirage

17 maja 2019 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Wiosna w pełni, nadszedł czas ładowania energii do organizmu. Aby w tym pomóc, zapraszamy w piątkowe popołudnie na Disco Maraton Fitness. Instruktorzy czekają na zwolenniczki zdrowego i aktywnego stylu życia oraz dobrej zabawy od godziny 18:00. W programie zajęcia aerobiku i zumby, a po fitnessowych zmaganiach - zabawa w rytmie muzyki disco. Miło widziane przebrania w stylu lat 80-tych, a najciekawszy strój zostanie nagrodzony.
Zapisy i wpłaty do 15 maja w Klubie, ilość miejsc ograniczona

Wstęp: 20 zł

czytaj więcej...

Przemoc w rodzinie - wykład pracowników MOPS

Przemoc w rodzinie - wykład pracowników MOPS

Klub Mirage

16 maja 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Przemoc w rodzinie to zjawisko trudne i złożone, a dla doświadczających go bolesne, niszczące i wstydliwe. Nie można pozostawać wobec niego obojętnym. Uczestnicy spotkania ze specjalistami Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dowiedzą się, czym jest i w jaki sposób objawia się przemoc, jak można pomóc osobom pokrzywdzonym i gdzie można szukać wsparcia.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Bajkowy Dzień Wolicy

Bajkowy Dzień Wolicy

Klub Jedność

15 maja 2019 r. - godz. 10.00, ul. Drożyska 3c

Klub Jedność zaprasza na coroczny piknik dla dzieci i młodzieży. Tym razem motywem przewodnim imprezy będą bajki. W programie wydarzenia znajdzie się widowisko teatralne, liczne konkursy i gry tematyczne, loteria fantowa i możliwość dokazywania na dmuchanym placu zabaw, a dla nieco starszych uczestników - pokaz zręcznościowy w wykonaniu Krakowskiego Szwadronu Ułanów i konne przejażdżki. Jednym zdaniem: Będzie jak w bajce!

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

XII Przegląd choreograficzny dla dzieci i młodzieży Tańcem opowiadam

XII Przegląd choreograficzny dla dzieci i młodzieży Tańcem opowiadam

Klub Zgody

Muza Terpsychora – opiekunka tańca – po raz kolejny objęła we władanie salę Klubu Dukat. Stało się to za sprawą 12 edycji Przeglądu choreograficznego Tańcem opowiadam. Wydarzenie, organizowane przez Klub Zgody dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Tańca, w tym roku stanowiło część ogólnopolskiej akcji „TańczMy” pod patronatem Instytutu Muzyki i Tańca w Warszawie.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Warsztaty filcowania

Warsztaty filcowania

Klub Pod Kasztanami

14 maja 2019 r. - godz. 15.30-18.30, ul. Płoszczyny 1

Warsztaty filcowania to sposób na wzbogacenie umiejętności artystycznych uczestników. Pokażemy jak w prosty, ale niebanalny sposób można wykorzystać ten materiał do użytku codziennego. Stworzymy unikatowe prace, zgodne z upodobaniami uczestników. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się podstaw szycia filcu, otrzymają szablony przedmiotów do uszycia oraz pomoc instruktora przy wykonywaniu pracy.

Wstęp: 5 zł

czytaj więcej...

Poczuj się zdrowo i zrób to sam - warsztaty kulinarne

Poczuj się zdrowo i zrób to sam - warsztaty kulinarne

Klub Wersalik

13 maja 2019 r - godz. 15.30, os. Ogrodowe 15

Wiosna w pełni! Czas najwyższy, by nauczyć się zdrowo korzystać z jej owoców. Zapraszamy na warsztaty kulinarne, podczas których nauczymy dzieci samodzielnie przygotowywać owocowe przekąski, koktajle i sałatki. Przy okazji omówimy podstawowe zasady obróbki owoców i warzyw.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

Wykład: Leonardo da Vinci - artysta wszechstronny

Wykład: Leonardo da Vinci - artysta wszechstronny

13 maja 2019 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

W maju 2019 roku mija 500 lat od chwili śmierci najwybitniejszego twórcy renesansu – Leonarda da Vinci. Sylwetkę artysty, którego działalność wykraczała daleko poza tradycyjne pojmowanie sztuki, a wyobraźnia i pomysłowość wyprzedzały współczesnych o całe epoki, przybliży Monika Kamińska.
Prowadząca wykład jest absolwentką archeologii oraz historii sztuki na Wydziale Historycznym UJ, gdzie ukończyła studia doktoranckie. Brała udział w badaniach archeologicznych m.in.: w Polsce, na Słowacji i w Irlandii.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny Wiosna, ach to Ty

Konkurs fotograficzny Wiosna, ach to Ty

Klub Zakole

zgłoszenia do 12 maja 2019 r.

Wiosna… Co roku, zmęczeni zimnem i szarością świata wyczekujemy jej nadejścia, by cieszyć oczy widokiem barw - napawać się soczystą zielenią liści, czerwieniami, żółciami i fioletami kwiatów w ciepłych tonach słonecznego światła. Wielu z nas pragnie zatrzymać te chwile na dłużej, uchwycić w obrazie utrwalonym dzięki światłoczułej matrycy lub – nieco bardziej staromodnie – fotograficznej kliszy. Dla wszystkich miłośników fotografii i wiosny Klub Zakole ogłasza konkurs „Wiosna, ach to Ty”.

czytaj więcej...

Wersal(i)kowe gierki

Wersal(i)kowe gierki

Klub Wersalik

10 maja 2019 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza do udziału w spotkaniu miłośników gier planszowych. Czekają na Was znane i popularne tytuły, możecie też sami przynieść i zaproponować swoją ulubioną roz(g)rywkę.

Koszt: 1 zł

czytaj więcej...

STRONA 2/363

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE