Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Dzieci dzieciom - Jasełka

Dzieci dzieciom - Jasełka

Klub 303

28 stycznia 2011 r. - godz. 10.00, os. Dywizjonu 303 1

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Jasełka w wykonaniu uczniów klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 155 pod kierownictwem Pani Jolanty Korzec i Ewy Zielińskiej.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Koncert kolęd

Koncert kolęd

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich

W minioną niedzielę, 16 stycznia 2011 r., w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich odbył się trzydziesty już koncert dobrze znanego cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich. Tym razem organizatorzy: Parafia Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Rada Dzielnicy XVII Wzgórzac Krzesławickie zaprosili widzów na Muzyczną historię Betlejemskiej nocy.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Hej kolęda, kolęda

Hej kolęda, kolęda

Klub Dukat

26 stycznia 2011 r. - godz. 17.00, ul. Styczna 1

Jeszcze w blasku świątecznej choinki, w zimowej scenografii po raz kolejny w Klubie Dukat popłyną tradycyjne kolędy i piosenki bożonarodzeniowe. We wspólnym śpiewaniu pomoże prowadzący kolędowanie Janusz Rojek i przygotowany specjalny śpiewnik multimedialny. Na zmarzniętych gości czeka gorąca herbata i ciepła rodzinna atmosfera.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Manipulacja w reklamie <br> Czy możemy się przed nią obronić?

Manipulacja w reklamie
Czy możemy się przed nią obronić?

24 stycznia 2011 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

W jaki sposób próbuje się manipulować konsumentem? Czym jest nieuczciwy PR? Promocje, obniżki, wyprzedaże – jakie tricki stosowane są przez duże sieci handlowe? Na te i inne pytania odpowie podczas kolejnego wykładu w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora dr Jarosław Orzechowski.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Z kolędą przez wieki

Z kolędą przez wieki

Klub Jedność

23 stycznia 2011 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Tradycje bożonarodzeniowe, a zwłaszcza kolędowanie, niepowtarzalny urok i atmosfera świąt były inspiracją do zorganizowania przez Klub Jedność spotkania pn. Z kolędą przez wieki. W programie tej cyklicznej imprezy, organizowanej dla wszystkich mieszkańców pobliskich osiedli oraz zaprzyjaźnionych  klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, znajdą się m.in.: występ muzyczny Krzysztofa Nitenberga - ucznia szkoły specjalnej, program Z nieba wysokiego, czyli pieśni  o Jezusa narodzeniu w wykonaniu Klubowej Grupy Poetica, Jasełka przygotowane przez najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 142,  a także kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu Woliczanki, Ambaras oraz Nutki. Nie zabraknie również wspólnego kolędowania.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

28. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

28. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

Nowa Huta. Dlaczego Nie ?!

Panu naszemu DZIEŃ DOBRY - koncert noworoczny

Kolędy oraz piosenki Marka Grechuty, w aranżacjach zespołu Dzień Dobry, usłyszeć będzie można na kolejnym koncercie z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!, który odbędzie się 22 stycznia o godzinie 19.00. Już po raz czwarty zagościmy w parafii Matki Bożej Królowej Polski (Arka Pana). Zapraszaj: Porozumienie Dzielnic Nowohuckich - Dzielnice: XIV Czyżyny, XVI Bieńczyce, XVII Wzgórza Krzesławickie, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Dzielnica XVIII Nowa Huta. Bezpłatne zaproszenia można odbierać od 11.01. w:


czytaj więcej...

Jasełka

Jasełka

Klub Pod Kasztanami

22 stycznia 2011 r. - godz. 17.00, ul. Płoszczyny 1

W programie imprezy dla mieszkańców osiedla i zaproszonych gości znajdą się jasełka wg scenariusza Marii Majchrzak, w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej Parafii Górka Kościelnicka oraz spotkanie opłatkowe Służby Liturgicznej Parafii Górka Kościelnicka.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Wieczór Autorski Macieja Wieloboba

Wieczór Autorski Macieja Wieloboba

Klub 303

21 stycznia 2011 r. - godz. 20.00, os. Dywizjonu 303 1

Podczas wieczoru Maciej Wielobób przedstawi etapy powstania swojej książki Terapia jogą Joga i ajurweda w leczeniu chorób, rehabilitacji ruchowej i psychoterapii. Opowie także o źródłach koncepcji terapii jogą.
Spotkanie będzie okazją do zadawania autorowi pytań na temat książki i jogi.czytaj więcej...

Koncert kolęd

Koncert kolęd

Klub Wersalik

21 stycznia 2011 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Koncert Chóru Kameralnego Parafii Miłosierdzia Bożego w Klubie Wersalik. W programie koncertu najpiękniejsze i najpopularniejsze kolędy.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Dzień babci i dziadka

Dzień babci i dziadka

Klub Jedność

18 stycznia 2011 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Impreza okolicznościowa łącząca pokolenia dla babć i dziadków zaproszonych przez dzieci uczestniczące w zajęciach klubowych. W programie – krótki występ artystyczny w wykonaniu grupy teatralnej działającej przy klubie oraz wręczenie samodzielnie wykonanych przez dzieci laurek oraz drobnych upominków.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

STRONA 302/335

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE