Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Wykład o Fryderyku Chopinie. <br> Panowie czapki z głów, oto geniusz.

Wykład o Fryderyku Chopinie.
Panowie czapki z głów, oto geniusz.

24 maja 2010 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Z okazji obchodów Roku Chopinowskiego, Nowohucka Akademia Seniora zaprasza na  wykład o Fryderyku Chopinie, który wygłosi Maria Krawczyk. Prelekcji towarzyszyć będą przykłady muzyczne z twórczości mistrza z Żelazowej Woli.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Na Skrzydłach Historii - finał V edycji międzyszkolnego konkursu wiedzy o lotnictwie

Na Skrzydłach Historii - finał V edycji międzyszkolnego konkursu wiedzy o lotnictwie

Na Skrzydłach Historii

Już po raz piąty, i obiecujemy nie ostatni, odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o lotnictwie, którego pomysłodawcami i realizatorami byli: Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta, Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny, Muzeum Lotnictwa Polskiego.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich <br>  Koncert paschalny

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich
Koncert paschalny

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich

23 maja 2010 r. - godz. 17.30

Dzięki organizatorom cyklu: Ośrodkowi Kultury Kraków-Nowa Huta, Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie oraz Parafii Miłosierdzia Bożego usłyszeć będzie można między innymi dzieła Georga Antona Bendy, które będą wykonywane w Polsce po raz pierwszy od wielu lat.
Na koncercie wystąpią: Chór Kantorei Sankt Barbara, Orkiestra L`Estate Armonico pod dyrekcją Wiesława Delimata oraz Jolanta Kowalska (sopran), Agata Piękosz (alt), Krzysztof Kozarek (tenor), Krzysztof Barczewski (bas).

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

25. Nowa Huta.Dlaczego Nie?!

25. Nowa Huta.Dlaczego Nie?!

Nowa Huta. Dlaczego Nie ?!

Trawa szepcze na wietrze

Porozumienie Dzielnic Nowohuckich - Dzielnice: XIV Czyżyny, XVI Bieńczyce, XVII Wzgórza Krzesławickie, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Dzielnica XVIII Nowa Huta zapraszają do Teatru Łaźnia Nowa na koncert dedykowany Polom Nadziei. Na 25 koncercie z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! wystąpi Martyna Jakubowicz z zespołem.

22 maja 2010 r. - godz. 19.00, Teatr Łaźnia Nowa (os. Szkolne 25)
(koncert przeniesiony z 18 kwietnia)

czytaj więcej...

Pocztówka z Nowej Huty

Pocztówka z Nowej Huty

Klub Krzesławice

Rozstrzygnięcie konkursu

7 maja 2010 r. w Klubie Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Pocztówka z Nowej Huty, w którym wzięły udział szkoły podstawowe i gimnazja z Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.
 

czytaj więcej...

Uroki wsi - wernisaż haftów

Uroki wsi - wernisaż haftów

Klub 303

21 maja 2010 r. - godz. 17.00, os. Dywizjonu 303 1

Wszystkich sympatyków rękodzieła zapraszamy na otwarcie wystawy haftów w Klubie 303. Eksponowane prace zostały wykonane na Warsztatach Rękodzieła Artystycznego.  Ideą i zadaniem Warsztatów jest poznawanie i praktyczna nauka stosowania różnych technik hafciarskich oraz szydełkowania, wyrabiania koronek  klockowych, frywolitkowych. Wernisaż jest okazją do spotkania miłośników i osób pragnących poznać bardzo oryginalną w dzisiejszych czasach sztukę haftowania.  Wstęp wolny

czytaj więcej...

Wiosna na świecie

Wiosna na świecie

Klub Wersalik

19 maja 2010 r. - godz. 16.00, os. Ogrodowe 15

Na kolejną imprezę z cyklu Integracja kulturalna z regionami zaprasza Klub Wersalik. Wernisażowi prac Małgorzaty Pfisterer towarzyszyć będzie wieczór poezji. Artystka zaprezentuje prace wykonane różnymi technikami, których motywem przewodnim jest natura budząca się do życia. Podczas wystawy malarka przedstawi również wiersze swojego autorstwa o tematyce wiosennej.
Wstęp wolny !

czytaj więcej...

Bajki terapeutyczno-relaksacyjne

Bajki terapeutyczno-relaksacyjne

Klub Mirage

13 maja 2010 r. - godz. 12.15,
os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza do krainy bajek. Bajki terapeutyczno-relaksacyjne to cykliczne zajęcia dla dzieci przedszkolnych, prowadzone przez Nowohucką Bibliotekę Publiczną, które polegają na czytaniu i analizie bajek. W czasie zajęć wykorzystane zostaną elementy dramy i ćwiczeń oddechowych. 
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Poznaj swoje prawa jako konsumenta. Czyli jak unikać pułapek w umowach i przy zakupach.

Poznaj swoje prawa jako konsumenta. Czyli jak unikać pułapek w umowach i przy zakupach.

10 maja 2010 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Prawa konsumenta, możliwości reklamacji towarów, pułapki w umowach kredytowych i ubezpieczeniowych oraz jak nie dać się oszukać domokrążcom i promocjom – to zagadnienia jakie m.in. zostaną omówione na kolejnym wykładzie w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora. Wykład wygłosi Bartosz Kosmala.

czytaj więcej...

Pejzaże

Pejzaże

Klub 303

Wystawa fotografii Moniki Stachnik-Czapli

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Moniki Stachnik-Czapli. Wystawa, która eksponowana będzie do 26.06., jest zbiorem 34 fotografii ukazujących bardzo atrakcyjne i pełne nostalgii pejzaże.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

STRONA 316/336

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE