Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Spotkanie z Mikołajem <br>w Klubie Pod Kasztanami

Spotkanie z Mikołajem
w Klubie Pod Kasztanami

Klub Pod Kasztanami

5 grudnia 2010 r. - 14.30, ul. Płoszczyny 1

Zabawa mikołajkowa dla dzieci w Klubie Pod Kasztanami. W programie: konkursy, zabawy i wręczenie paczek z prezentami dla dzieci. Dzieci zabawiać będzie grupa kolędujących Mikołajów. Współorganizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Łuczanowic.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem w Klubie Mirage

Spotkanie z Mikołajem w Klubie Mirage

Klub Mirage

4 grudnia 2010 r. - godz. 16.00,
os. Bohaterów Września 26

Tradycyjna impreza mikołajkowa dla dzieci w Klubie Mirage, w programie której znajdą się: przedstawienie teatralne Gdzie jest Mikołaj? w wykonaniu aktorów impresariatu Skrzat, wizyta Mikołaja oraz rozdawanie prezentów. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie ilości dzieci i przyniesienie dzień wcześniej paczki – ilość miejsc ograniczona.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Warsztaty świąteczne

Warsztaty świąteczne

Klub Aneks

3 grudnia 2010 r. - godz. 17.00
ul. Mycielskiego 11

Klub Aneks zaprasza dorosłych do udziału w Warsztatach świątecznych. Koszt: 45 zł. (2 godziny). Zapisy i informacje w klubie.
Zapraszamy.

czytaj więcej...

Bajki terapeutyczno-relaksacyjne

Bajki terapeutyczno-relaksacyjne

Klub Mirage

2 grudnia 2010 r. - godz. 12.15,
os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza na kolejne Bajki terapeutyczno-relaksacyjne. Są to cykliczne zajęcia dla dzieci przedszkolnych, prowadzone przez pracowników Nowohuckiej Biblioteki Publicznej, polegające na czytaniu i analizie bajek. W czasie zajęć wykorzystane zostaną elementy dramy i ćwiczeń oddechowych.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Warsztaty Bożonarodzeniowe dla dorosłych

Warsztaty Bożonarodzeniowe dla dorosłych

Klub Karino

1 grudnia 2010 r. - godz. 17.00, ul. Truskawkowa 4

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Klub Karino zaprasza dorosłych na warsztaty bożonarodzeniowe. W technice decoupage wykonywać będziemy bombki choinkowe, świąteczne obrazki oraz pudełka dekoracyjne.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Dzień Seniora w Klubie Wersalik

Dzień Seniora w Klubie Wersalik

Klub Wersalik

Klub Wersalik to miejsce, które już od ponad 30 lat jest drugim domem dla przychodzących tam regularnie Seniorów. Starsi spotykają się tam w każdą środę i piątek, by uczestniczyć w kulturalnym życiu Klubu, lub po prostu po to, żeby nie czuć się samotnie. 24 listopada był jeszcze jedną niecodzienną okazją na uroczyste spotkanie członków Klubu Seniora działającego w Wersaliku. W ten dzień bowiem klubowicze hucznie obchodzili Święto Seniora.

czytaj więcej...

Koncert Cecyliański

Koncert Cecyliański

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich

W niedzielę, 21 listopada br. w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich odbył się kolejny koncert z cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich. Tym razem był to koncert ku czci Świętej Cecylii - patronki muzyki i muzyków kościelnych.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Taneczne pożegnanie jesieni

Taneczne pożegnanie jesieni

Klub Wersalik

19 listopada w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta zrobiło się niezwykle tłoczno. W progi Klubu zawitali bowiem niecodzienni goście – dzieci i młodzież z zespołu baletowego Gaduły wraz ze swoją opiekunką i nauczycielką, Barbarą Gatty – Kostyal. Występ zespołu baletowego odbył się pod przewodnim hasłem Taneczne Pożegnanie Jesieni. Młodzi tancerze zaprezentowali pięć tańców: chiński, Psotnik, Brzydkie kaczątko, Cygańską wróżbę i Krakowską historię.

czytaj więcej...

Skrzydła - wernisaż

Skrzydła - wernisaż

Klub 303

19 listopada w Klubie 303 odbył się wernisaż prac Ingi Suminy Ruty. Autorka zaprezentowała  swoje prace z dziedziny: batiku, malarstwa i grafiki. Temat wystawy Skrzydła został potraktowany przez autorkę bardzo filozoficznie. Inga Sumina Ruta otworzyła swoją wystawę nawiązując do tematyki wystawy. Dla niej samej  skrzydła są metaforą talentu, umiejętności oraz pasji obecnych w człowieku.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Klub 303

28 listopada 2010 r. - godz. 16.00, os. Dywizjonu 303 1

Każdy z nas posiadał w dzieciństwie najlepszą przytulankę na świecie – pluszowego misia. W hołdzie jego terapeutycznym umiejętnościom powstał Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Klub 303 zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. W programie imprezy przewidziano: pluszowe konkursy, misiowe tańce i zabawy, a także pamiątkowe megamisiowe zdjęcie.
Wstęp wolny pod warunkiem, że każdy z przybyłych gości przyniesie ze sobą pluszowego misia.

czytaj więcej...

STRONA 316/345

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE