Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie <br> Na Skrzydłach Historiii

VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie
Na Skrzydłach Historiii

Na Skrzydłach Historii

październik 2010 r. - maj 2011 r.

Już po raz szósty pragniemy serdecznie zaprosić uczniów oraz  nauczycieli gimnazjów z naszego miasta do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie wiedzy o lotnictwie Na Skrzydłach Historii.
Głównym celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży lotnictwem i lataniem oraz rozwijanie jej wyobraźni i pomysłowości, rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej historii miejsc związanych z lotnictwem.

czytaj więcej...

Bal - Uśmiechnięty Klub 303

Bal - Uśmiechnięty Klub 303

Klub 303

3 października 2010 r. - godz. 15.00,
os. Dywizjonu 303 1

Na bal z okazji Światowego Dnia Uśmiechu zaprasza Klub 303. W programie imprezy: wspólne tańce, zabawy, konkursy z nagrodami m.in. konkurs na najpiękniejszy uśmiech czy bajkowe zgadywanki.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Dzień Uśmiechu

Dzień Uśmiechu

Klub Karino

1 października 2010 r. - godz. 15.00, ul. Truskawkowa 4

Impreza z okazji Światowego Dnia Uśmiechu w Klubie Karino. W programie: konkurs rysunkowy Szczęśliwe dzieciństwo, wykonywania przez dzieci Uśmiechniętych babeczek oraz gry i zabawy sportowe pod hasłem Dzień Uśmiechu.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Zapisy do Klubu malucha

Zapisy do Klubu malucha

Klub Zgody

Klub Ośrodka Kultury ogłasza nabór dzieci w  wieku od 3 do 5 lat na zajęcia o charakterze przedszkolnym do klubu malucha. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu ( poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00- 13.00). Koszt miesięczny 75,00 zł.
Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej...

Warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne

Klub Wersalik

Klub Wersalik zaprasza na warsztaty florystyczne, podczas których uczestnicy wykonywać będą m.in.: kompozycje i wiązanki kwiatowe, stroiki na Wszystkich Świętych, wieńce adwentowe, stroiki świąteczne. Zajęcia odbywać się będą we wtorki, koszt 10 złotych za 60 minut. Spotkanie organizacyjne (bezpłatne) odbędzie się 5 października (wtorek) o 12.30.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Pod-różne  piosenki. Port to dobry dom...

Pod-różne piosenki. Port to dobry dom...

Klub Jędruś

Muzycznych opowieści o wielorybach, harpunnikach, pięknych i niebezpiecznych kobietach, bitwach morskich i walkach z żywiołami, a także o tęsknocie za morzem można było posłuchać i wspólnie z Grupą Okazjonalną Bez Bisów zaśpiewać 23 września br. w Klubie Jędruś, podczas kolejnego wieczoru z cyklu Pod-różne piosenki.

czytaj więcej...

Festyn Ekologiczny - Ekoludek-ciepłolubek

Festyn Ekologiczny - Ekoludek-ciepłolubek

Klub Jedność

28 września 2010 r. - godz. 11.00, ul. Drozyska 3c

Klub Jedność zaprasza na drugi już w tym roku festyn ekologiczny.
W programie imprezy:
- blok konkursów energetycznych - sprawdzających wiedzę  nabytą podczas zwiedzania EC Kraków
- konkurs na najwyższą chłodnię kominową EC Kraków
- konkurs plastyczny – Jak wygląda Ekoludek-ciepłolubka? - rozstrzygnięcie wręczenie nagród i dyplomów
- gry i zabawy ekologiczne
- ekoludkowa moda – wykonanie przebrania na Ekoludka-Ciepłoludka
- poczęstunek                                    

Festyn zrealizowany przy współpracy EC Kraków S.A.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Król nocy na 27. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

Król nocy na 27. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

Nowa Huta. Dlaczego Nie ?!

Trzeci w tym roku koncert w ramach  projektu społeczno-kulturalnego Nowa Huta. Dlaczego Nie?! zagościł w parafii pw. św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303.
18 września br. w Koncercie na głos i ręce przed wypełniającą kościół po brzegi publicznością, swoje niezwykłe możliwości wokalne zaprezentował Janusz Radek.
Podczas recitalu artysta zaprezentował swoje największe hity - od niezwykłych interpretacji piosenek z Piwnicy Pod Baranami, po własne autorskie kompozycje. Wokaliście towarzyszył krakowski pianista Paweł Piątek.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Grunwaldzkie trofea <br> Wykład prof. Michała Rożka

Grunwaldzkie trofea
Wykład prof. Michała Rożka

27 września 2010 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Nowohucka Akademia Seniora zainauguruje rozpoczęcie roku akademickiego 2010/2011 wykładem profesora Michała Rożka pt. Grunwaldzkie trofea. Wystąpienie nawiązywać będzie do obchodzonej w tym roku 600 rocznicy Bitwy pod Grunwaldem.
Serdecznie zapraszamy słuchaczy NAS, osoby zainteresowane naszą Akademią oraz wszystkich, którym bliska jest osoba prof. Rożka i jego twórczość.
Wstęp wolny

czytaj więcej...

Poplenerowa wystawa prac plastycznych. Podhale latem malowane

Poplenerowa wystawa prac plastycznych. Podhale latem malowane

Klub Aneks

23 września 2010 r. - godz. 17.00, ul. Mycielskiego 11

Na wystawie prezentowane będą prace plastyczne dzieci  i młodzieży uczestniczących w wakacyjnym Plenerze Malarskim, który odbył  się w dniach 25.06.10 – 02.07.10 w Białym Dunajcu.
Pokazane zostaną obrazy na płótnach  malowane w technice akrylowej,  malowane na szkle, szkice węglem oraz prace przestrzenne wykonane z gliny.
Serdecznie zapraszamy na wernisaż uczestników pleneru oraz rodziców i wszystkich zainteresowanych.

czytaj więcej...

STRONA 341/366

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE