Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Pejzaże

Pejzaże

Klub 303

Wystawa fotografii Moniki Stachnik-Czapli

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Moniki Stachnik-Czapli. Wystawa, która eksponowana będzie do 26.06., jest zbiorem 34 fotografii ukazujących bardzo atrakcyjne i pełne nostalgii pejzaże.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Taneczne powitanie wiosny

Taneczne powitanie wiosny

Klub Wersalik

28 kwietnia 2010 r. - godz. 17.00, os. Ogrodowe 15

Powitajmy wiosnę tanecznie. Klub Wersalik zaprasza na występ zespołu TAMTAMiTUTU, który zaprezentuje tańce i muzykę afrykańską.

czytaj więcej...

Mój świat

Mój świat

Klub Aneks

28 kwietnia 2010 r. - godz. 10.00, ul. Mycielskiego 11

To już XI edycja konkursu recytatorskiego Mój Świat organizowanego przez Klub Aneks. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 1-3).

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Wiosenne spotkanie literackie z Ewą Lipską

Wiosenne spotkanie literackie z Ewą Lipską

28 kwietnia 2010 r. - godz. 13.30, os. Zgody 1

Dwudziesty drugi wiek.
Dwudziesty trzeci wiek.
Dwudziesty czwarty wiek.

Łączy nas
farbiarnia wschodów i zachodów słońca
szlifiernia magii słów i ognia.

Dzieli nas na zawsze.
           (E. Lipska, Pomarańcza Newtona Nieskończoność)

Zapraszamy na kolejne spotkanie literackie w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora. Tym razem gościć będziemy Panią Ewę Lipską.

czytaj więcej...

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich - koncert paschalny

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich - koncert paschalny

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich

NOWY TERMIN KONCERTU

Informujemy, że koncert paschalny który miał się odbyć 11 kwietnia w ramach cyklu Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich został przeniesiony na 23 maja (niedziela) 2010 r.


czytaj więcej...

Przyroda Nowej Huty <br> Wykład dr Zygmuta Kiszki

Przyroda Nowej Huty
Wykład dr Zygmuta Kiszki

26 kwietnia 2010 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Historia osadnictwa i przeobrażenia przyrody, cenne obiekty przyrodnicze Nowej Huty, parki dworskie i tereny zieleni urządzonej to zagadnienia, jakie omówione zostaną na kolejnym wykładzie w Nowohuckiej Akademii Seniora.
Wykład ilustrowany będzie pokazem zdjęć.

czytaj więcej...

Zielone podróże Kapitana Fasoli

Zielone podróże Kapitana Fasoli

Klub Mirage

26 kwietnia 2010 r. - godz. 11.30, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza przedszkolaki oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych na ekospektakl Zielone podróże Kapitana Fasoli. Spektakl ekologiczny organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. 

czytaj więcej...

Wszystko co kocham

Wszystko co kocham

Klub Mirage

23 kwietnia 2010 r. - godz. 19.00, os. Bohaterów Wrzesnia 26

W Galerii M Plus Klubu Mirage odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Łukasza Bejstera. Wystawa obejmuje amatorskie – ujęcia kobiet w świetle słońca oraz księżyca.
Zapraszamy !

czytaj więcej...

Moja kraina

Moja kraina

Klub Wersalik

Wernisaż Barbary Kaszy

16 kwietnia w Klubie Wersalik odbył się wernisaż prac Barbary Kaszy, która zaprosiła publiczność do podziwiania krainy zaczarowanej w jej obrazach. W malarstwie artystki dominują nastrojowe pejzaże przepojone subtelnością i wdziękiem. Ich niezwykła, można rzec, magia powoduje, iż widz czuje nieprzepartą chęć, by znaleźć się w miejscach, które malarka przedstawia na swoich obrazach.

czytaj więcej...

25. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

25. Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

Nowa Huta. Dlaczego Nie ?!

ZMIANA TERMINU KONCERTU

W związku z tragedią narodową organizatorzy cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! zdecydowali o zmianie terminu koncertu Martyny Jakubowicz. Koncert Trawa szepcze na wietrze odbędzie się 22 maja 2010 r. o godz. 19.00 w Teatrze Łaźnia Nowa.
Jednocześnie informujemy, że zaproszenia, które do tej pory zostały wydane, nie tracą ważności i będą umożliwiały wejście na koncert w maju.

czytaj więcej...

STRONA 363/382

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE