Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

Spędź z nami wakacje 2021

Kolorowe dziecięce skarpety w paski i groszki. Dzieci leżą na zielonej trawie. Obok nich czerwony dzbanuszek z letnimi kwiatami.

Wakacyjna masa atrakcyjna

47 turnusów - właśnie tyle pełnych rozmaitych atrakcji tygodni, zaplanowały w tym roku podczas Akcji Lato łącznie nasze Kluby. Gdyby turnusy się nie nakładały, wakacje trwały by prawie rok - ciekawa perspektywa, prawda? Na to niestety nie możemy sobie jednak pozwolić, bo szkoła i nauka też są ważne, dlatego startujemy z Akcją Lato 28 czerwca, a kończymy 27 sierpnia.

Program pęka w szwach

W ciągu tych dwóch miesięcy Kluby zaplanowały bardzo ciekawy program wydarzeń. Przestrzenie Klubowe wypełni twórcza atmosfera - staną się sceną teatralną, malarskim plenerem, planem filmowym, cyrkowym namiotem i małą manufakturą. Razem z naszymi Klubami dzieci odkryją na nowo Kraków i jego okolice, a nawet najdalsze zakątki świata. Weźmą udział w rozwijających warsztatach naukowych - biologia, chemia, fizyka, informatyka i robotyka, podane w taki sposób nie przysporzą Im żadnych problemów.  

Najlepsze wakacje to aktywne wakacje, dlatego w programach nie mogło zabraknąć także zabaw ruchowych, sportowych rywalizacji, jogi, spacerów, tańca czy zumby. Zatroszczymy się o to, aby nikt się nudził. Będzie aktywnie, twórczo i kreatywnie. Zapraszamy do udziału!

Jak wziąć udział?

Zapoznaj się z programem Akcji Lato w wybranym Klubie oraz z regulaminem. 
Zrób rezerwację miejsca w wybranym Klubie. Liczba miejsc mocno ograniczona!
Po otrzymaniu od Klubu potwierdzenie rezerwacji miejsca, wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Klubu.

Turnusy Akcji Lato w naszych Klubach

Dokumenty do pobrania