Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Imprezy w dniu 02 września 2017 r.
 
CyrKawiarnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

CyrKawiarnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

2 września 2017 r. - godz.17.00-20.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

 Cyrkowa Kawiarnia - niezmienne marzenie pracowników Klubu 303, które jakby nie było, po raz kolejny spełnią! Zamknij oczy… i wyobraź sobie niosącego napoje kelnera idącego na szczudłach, dobrą muzykę w tle, spokój od dzieci, które bawią się z innymi, a bawiąc - uczą się czegoś nowego, czas umilają wspaniałe występy artystyczne... czy wspomnieliśmy że napoje są darmowe? Teraz otwórz oczy - znajdujesz się właśnie na CyrKawiaRni i to wszystko jest prawdziwe! W sobotę 2 września, od godziny 17.00 CyrKawiaRnia otworzy się dla swoich gości i pozostanie otwarta aż do godz. 20.00, kiedy bramy zamkną ogniowi artyści.

» czytaj więcej...

Rodzinny Piknik Osiedlowy

Rodzinny Piknik Osiedlowy

2 września 2017 r. - godz.16.00-18.00, os. Zgody 1

Rodzinny Piknik Osiedlowy to doskonały sposób dla całych rodzin na spędzanie wolnego czasu w gronie rówieśników, sąsiadów. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, zabawach podwórkowych: skakanie w gumę, rysowanie kredą na asfalcie, rzut piłką do kosza, skakanie na skakance. Będzie też kącik plastyczny dla najmłodszych, puszczanie baniek mydlanych oraz malowanie buziek. Atrakcją będą zabawy z chustą animacyjną.

» czytaj więcej...

Pożegnanie lata w Krzesławicach

Pożegnanie lata w Krzesławicach

2 września 2017 r. - godz.15.00, ul. M. Wańkowicza 17

Koniec lata nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami. 2 września Klub Krzesławice oraz Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie zapraszają wszystkich tych, którzy chcąc złapać ostatnie promienie słońca, będą wspólnie obchodzić pożegnanie lata w plenerze. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 spektaklem dla dzieci w wykonaniu grupy teatralnej Eden. Od godz.16.00 dla wszystkich przygotowanych jest mnóstwo słonecznych gier i zabaw a wszystko przeplatane artystycznymi występami.

» czytaj więcej...

Rodzinny Piknik Piłkarski

Rodzinny Piknik Piłkarski

2 września 2017 r. - godz.11.00, Centrum Sportu Parkowa

W sobotę 2 września w godz. 11-17 w Centrum Sportu Parkowa (dawny stadion Korony Kraków) przy ul. Parkowej 12a odbędzie się Rodzinny Piknik Piłkarski. W ramach wydarzenia przygotowano szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi – m.in. turniej piłkarski oraz dzień otwarty Akademii Piłkarskiej Diament Kraków.
Centrum Sportu Parkowa serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Rodzinnym Pikniku Piłkarskim, którego współorganizatorem jest Urząd Miasta Krakowa. Podczas imprezy wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnie utworzonych trzech stref aktywności:
1. Strefa animacji „Morska przygoda” przygotowana we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa, gdzie najmłodsi będą mogli m.in. wziąć udział w konkursie muzycznym „Rozśpiewana łajba Kapitana Haka”, zmierzyć się w zmaganiach kulinarnych, łowić ryby, uczestniczyć w rodzinnych konkursach „Pirackie kręgle” oraz „I ty możesz zostać piratem”, śpiewać szanty.
2. Turniej piłki nożnej Diament Cup, w którym zaproszone drużyny będą rywalizować ze sobą o zdobycie specjalnie przygotowanego na tą okoliczność Pucharu. Zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymają okolicznościowe puchary, ponadto zostaną wyróżnieni najlepsi zawodnicy turnieju.
3. Dzień otwarty Akademii Piłkarskiej Diament, podczas którego zorganizowane zostaną konkursy z cennymi nagrodami:
• sztafeta biegowa rodziców z dziećmi;
• rodzinny konkurs rzutów karnych;
• w połączeniu z Turniejem konkurs na najbardziej dopingującą rodzinę.

» czytaj więcej...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE