Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Imprezy w dniu 18 listopada 2019 r.
 
Mózg Seniora - wykład

Mózg Seniora - wykład

18 listopada 2019 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Psycholog Łucja Kudła w ramach wykładu omówi rolę układu nerwowego oraz zmiany zachodzące w nim na przestrzeni lat życia człowieka. Prowadząca szczególną uwagę poświęci funkcji poznawczej układu nerwowego (m. in. pamięci) i temu, w jaki sposób można starać się zapobiegać szkodliwym zmianom starczym. Zwróci uwagę na sposób, w jaki stres wpływa na funkcjonowanie mózgu i wyjaśni, czy odporności na stres można się nauczyć..

Wstęp wolny.

» czytaj więcej...

Zagraj w realu - Planszówkowe poniedziałki

Zagraj w realu - Planszówkowe poniedziałki

18 listopada 2019 r. - godz. 17.00-19.00, ul. Styczna 1

Na późne popołudnie z grami planszowymi zaprasza Klub Dukat. Gdy na zewnątrz coraz szybciej robi się ciemno, a temperatury nie napawają zachwytem, dobrze zasiąść czasem przy kubku ciepłej herbaty z sokiem do emocjonującej rozgrywki z kolegami. W klubowej kolekcji znajdują się gry imprezowe, logistyczne, fabularne i kooperacyjne.

Wstęp: 1 zł

» czytaj więcej...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE