Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

Kontakt

Biuro

Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta
os. Zgody 1, 31-949 Kraków mail: biuro@krakownh.pl tel: 12 644 24 32 Kadry - wewn. 12 lub 22
Dział Administracyjny - wewn. 13 lub 23
Dział Księgowości - wewn. 14
Dział Klubów - wewn. 15
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
numer konta 64 1020 2892 0000 5102 0755 0801 NIP 6781313032 REGON 351001192
Zespół
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Dorota Gross
Dział Imprez i Promocji
os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków mail: imprezy@krakownh.pl tel: 12 644 68 10
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Kluby

Klub 303
os. Dywizjonu 303 1 31-871 Kraków mail: klub303@krakownh.pl tel: 12 681 39 78504 419 079
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 8.00-16.00
Zespół
Kierownik
Magdalena Florek
Klub Aneks
os. Łuczanowice ul. A. Mycielskiego 11 31-990 Kraków mail: aneks@krakownh.pl tel: 12 685 00 34504 419 247
godziny otwarcia
poniedziałek – piątek 14.00-19.00
Zespół
Kierownik
Danuta Radosz
Klub Dukat
os. Grębałów ul. Styczna 1 31–764 Kraków mail: dukat@krakownh.pl tel: 12 645 17 90504 418 929
godziny otwarcia
poniedziałek - 8.00-16.00
wtorek - 11.00-19.00
środa - 12.00-20.00
czwartek - 11.00-19.00
piątek - 8.00-16.00
Godziny pracy klubu z powodu nieprzewidzianych okoliczności mogą ulec zmianie.
Zespół
p.o. Kierownika
Magdalena Rutkowska-Oliwa
Klub Herkules
os. Branice ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29 31-985 Kraków mail: herkules@krakownh.pl tel: 12 681 00 77504 419 140
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 16.00-20.00
Zespół
Kierownik
Dorota Adamska
Klub Jedność
os. Wolica ul. Drożyska 3c 31-988 Kraków mail: jednosc@krakownh.pl tel: 12 681 00 70504 419 237
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 16.00-20.00
Zespół
Kierownik
Jolanta Żarnik
Klub Jędruś
os. Centrum A 6a 31-923 Kraków mail: jedrus@krakownh.pl tel: 12 268 60 93504 418 913
godziny otwarcia
poniedziałek – 15.00-18.00
wtorek – 15.00-21.00
środa – 9.00-17.00
czwartek – 15.00-19.30
piątek – 9.00-20.00
Zespół
Kierownik
Magdalena Pluta
Klub Karino
os. Chałupki ul. Truskawkowa 4 31-985 Kraków mail: karino@krakownh.pl tel: 12 681 02 00504 419 196
godziny otwarcia
poniedziałek 15.00-20.00
wtorek 15.00-20.00
środa 15.00-20.00
czwartek 15.00-22.00
piątek 14.00-20.00
Zespół
Kierownik
Elżbieta Nowak
Klub Krzesławice
os. Krzesławice ul. M. Wańkowicza 17 31-752 Kraków mail: krzeslawice@krakownh.pl tel: 12 644 80 06504 419 195
godziny otwarcia
poniedziałek-czwartek 13.00-19.00
piątek 9.00-15.00
Zespół
Kierownik
Agnieszka Kowalska
Klub Mirage
os. Bohaterów Września 26 31-621 Kraków mail: mirage@krakownh.pl tel: 12 645 72 09504 419 139
godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 10.00-21.00
Zespół
Kierownik
Małgorzata Wojtasik
Klub Pod Kasztanami
os. Kościelniki ul. Płoszczyny 1 31-988 Kraków mail: podkasztanami@krakownh.pl tel: 12 681 01 99504 419 168
godziny otwarcia
poniedziałek -13.30-18.30
środa - 13.30-19.30
czwartek - 16.30-18.30
piątek - 13.30-19.30
Zespół
Kierownik
Monika Górszczak
Klub Wersalik
os. Ogrodowe 15 31-916 Kraków mail: wersalik@krakownh.pl tel: 12 644 13 52504 419 205
godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 09.00-18.00

Godziny pracy klubu mogą ulec zmianie ze względu na nieprzewidziane okoliczności i organizowane wydarzenia.
Zespół
Kierownik
Arletta Szewczyk
Klub Zakole
os. Kantorowice ul. Zakole 31 31-763 Kraków mail: zakole@krakownh.pl tel: 517 293 030
godziny otwarcia
poniedziałek - 13.00-21.00
wtorek: 12.00-20.00
środa: 13.00-21.00
czwartek: 11.00-19.00
piątek: 11:30-19:30
Zespół
Kierownik
Jarosław Szwec
Instruktor
Ewelina Ferlejko
Pracownik gospodarczy
Paulina Bobowska
Klub Zgody
os. Słoneczne 16 31-958 Kraków mail: zgody@krakownh.pl tel: 504 419 15812 64 325 05
godziny otwarcia
poniedziałek 12:00-19:00
wtorek 12:00-19:00
środa 10:00-18:30
czwartek 12:00-20:00
piątek 12:00-19:00
Zespół
Kierownik
Karolina Chaczko

Mapa z lokalizacją naszych oddziałów