Kontakt

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
os. Zgody 1, 31-949 Kraków
e-mail: biuro@krakownh.pl 

Nowy numer konta bankowego dla wpłat za zajęcia:
64 1020 2892 0000 5102 0755 0801

Siedziba główna

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Telefon:

tel.: 12 644 24 32

Numery wewnętrzne:
  • Kadry – wew. 12, 22
  • Dział Administracyjny – wew. 13, 23
  • Dział Księgowości – wew. 14
  • Dział Klubów – wew. 15

Dział Imprez i Promocji

os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków
tel.: 12 644 68 10 wew. 23
e-mail: imprezy@krakownh.pl

Godziny pracy Działu Imprez i Promocji:

poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Inspektor Ochrony Danych

Dorota Gross
e-mail: rodo@krakownh.pl

Ochrona Danych Osobowych w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Kontakt do Klubów Ośrodka Kultury

Klub Aneks

os. Łuczanowice, ul. A. Mycielskiego 11, 31-990 Kraków
tel.: 12 685 00 34 (poniedziałek – piątek 14.00-19.00)
e-mail: aneks@krakownh.pl
Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Dukat

os. Grębałów, ul. Styczna 1, 31–764 Kraków
tel.: 12 645 17 90 
e-mail: dukat@krakownh.pl
Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Herkules

os. Branice, ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29, 31-985 Kraków
tel.: 12 681 00 77 (poniedziałek-piątek 16.00-20.00)
e-mail: herkules@krakownh.pl
Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Jedność

os. Wolica, ul. Drożyska 3c, 31-988 Kraków
tel.: 12 681 00 70, 506 957 110 (poniedziałek-piątek 16.00-20.00)
e-mail: jednosc@krakownh.pl
Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Jędruś

os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków
tel.: 12 268 60 93
e-mail: jedrus@krakownh.pl
Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta na Facebooku

Klub Karino

os. Chałupki, ul. Truskawkowa 4, 31-985 Kraków
tel.: 12 681 02 00 (poniedziałek-piątek 14.00-20.00)
e-mail: karino@krakownh.pl
Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub 303

os. Dywizjonu 303 nr 1, 31-871 Kraków
tel.: 12 681 39 78 (poniedziałek-piątek 12.00-20.00)
e-mail: klub303@krakownh.pl
Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Krzesławice

os. Krzesławice, ul. M. Wańkowicza 17, 31-752 Kraków
tel.: 12 644 80 06 (poniedziałek-czwartek 15.00-20.00)
e-mail: krzeslawice@krakownh.pl
Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Mirage

os. Bohaterów Września 26, 31-421 Kraków
tel.: 12 645 72 09 (poniedziałek, środa, czwartek, piątek 11.00–20.00, wtorek 11.00-17.00)
e-mail: mirage@krakownh.pl
Klub Mirage Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Pod Kasztanami

os. Kościelniki, ul. Płoszczyny 1, 31-988 Kraków
tel.: 12 681 01 99, kom. 506 351 630 (poniedziałek i wtorek 15.00-19.00, śr. 15.00-20.00, czwartek 14.00-19.00, piątek 13.00-19.00)
e-mail: podkasztanami@krakownh.pl
Klub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Wersalik

os. Ogrodowe 15, 31-916 Kraków
tel.:  12 644 13 52 (poniedziałek-piątek 13.30-18.30)
e-mail: wersalik@krakownh.pl
Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta na Facebooku

Klub Zakole

ul. Zakole 31, 31-762 Kraków
tel.: 517 293 030
e-mail: zakole@krakownh.pl
Klub Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Klub Zgody

os. Słoneczne 16, 31-958 Kraków
tel.: 12 64 325 05
e-mail: zgody@krakownh.pl
Klub Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na Facebooku

Skip to content