Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Mapa i dane teleadresowe klubów
 
 
Klub Aneks

Klub Aneks

os. Łuczanowice
ul. A. Mycielskiego 11
31-999 Kraków

Telefon: 12 685 00 34 (poniedziałek - piątek 14.00-19.00)
Email: aneks@krakownh.pl

Klub Dukat

Klub Dukat

os. Grębałów
ul. Styczna 1
31– 764 Kraków

Telefon: 12 645 17 90 (godziny otwarcia Klubu powyżej)
Email: dukat@krakownh.pl

Klub Herkules

Klub Herkules

os. Branice
ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29
31-985 Kraków

Telefon: 12 681 00 77 (poniedziałek-piątek 16.00-20.00)
Email: herkules@krakownh.pl

Klub Jedność

Klub Jedność

os. Wolica
ul. Drożyska 3c
31-988 Kraków

Telefon: 12 681 00 70, 506 957 110 (poniedziałek-piątek 16.00-20.00)
Email: jednosc@krakownh.pl

Klub Jędruś

Klub Jędruś

os. Centrum A 6 a
31-923 Kraków

Telefon: 12 644 68 10 wew. 21 (w godzinach otwarcia)
Email: jedrus@krakownh.pl

Klub Karino

Klub Karino

os. Chałupki
ul. Truskawkowa 4
31-985 Kraków

Telefon: 12 681 02 00 (poniedziałek-piątek 14.00-20.00)
Email: karino@krakownh.pl

Klub 303

Klub 303

os. Dywizjonu 303 nr 1
31-871 Kraków

Telefon: 12 681 39 78 (poniedziałek-piątek 12.00-20.00)
Email: klub303@krakownh.pl

Klub Krzesławice

Klub Krzesławice

os. Krzesławice
ul. M. Wańkowicza 17
31-752 Kraków

Telefon: 12 644 80 06 (poniedziałek-czwartek 15.00-20.00)
Email: krzeslawice@krakownh.pl

Klub Mirage

Klub Mirage

os. Bohaterów Września 26
31-421 Kraków

Telefon: 12 645 72 09 (poniedziałek, środa, czwartek, piątek 11.00–20.00, wtorek 11.00-17.00)
Email: mirage@krakownh.pl

Klub Pod Kasztanami

Klub Pod Kasztanami

os. Kościelniki
ul. Płoszczyny 1
31-988 Kraków

Telefon: 12 681 01 99, kom. 506 351 630 (pon. i wt. 15-19, śr. 15-20, czw. 14-19, pt 13-19)
Email: podkasztanami@krakownh.pl

Klub Wersalik

Klub Wersalik

os. Ogrodowe 15
31-916 Kraków

Telefon: 12 644 13 52 (poniedziałek-piątek 13.30-18.30)
Email: wersalik@krakownh.pl

Klub Zgody

Klub Zgody

os. Zgody 1
31-949 Kraków

Telefon: 12 644 24 32 (poniedziałek-piątek 9.30-20.00)
Email: zgody@krakownh.pl

 

 

 

WCZYTYWANIE