Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności
Dzień Kobiet z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

Dzień Kobiet z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

marzec 2020 r.

Jeżeli coś sprawia przyjemność, to dlaczego z tego rezygnować? Dzień Kobiet nie jest już świętem tak oficjalnie fetowanym w naszym kraju, jak dekady temu, jednak wciąż cieszy się wielką popularnością. Widok mężczyzn, stojących 8 marca w kolejkach do kwiaciarni i spieszących z bukietami do domu, jest absolutnie powszechny. Natomiast panie już nie tylko czekają z wytęsknieniem na atencję męskiej części społeczeństwa, ale same organizują się, by wspólnie świętować ten dzień w sposób jaki im odpowiada. O popularności takiej formy celebrowania Dnia Kobiet świadczą spotkania okolicznościowe, co roku organizowane przez kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta i tłumnie odwiedzane przez nowohucianki. Nie inaczej będzie zapewne w tym roku.

» czytaj więcej...

Robotyka w SouLOVym rytmie.  Nowe zajęcia w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Robotyka w SouLOVym rytmie. Nowe zajęcia w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Ferie w Małopolsce dobiegły końca. Uczniowie powrócili do szkolnych ław, a kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta po udanej Akcji Zima wznawiają cykle stałych zajęć dla młodszych i starszych mieszkańców miasta. W przygotowanej ofercie, oprócz wielu sprawdzonych formatów aktywności kulturalnej, znalazło się też miejsce dla nowych propozycji.

» czytaj więcej...

Konkurs Kraków bez barier

Konkurs Kraków bez barier

do 28 lutego 2020 r.

Na prośbę Urzędu Miasta Krakowa zamieszczamy informacje na temat konkursu "Kraków bez barier".


» czytaj więcej...

PRL'S proposited editorial - wernisaż wystawy

PRL'S proposited editorial - wernisaż wystawy

29 lutego 2020 r. - godz. 14.00-15.30, os. Słoneczne 16

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej inspirowanej nowohuckimi klimatami PRL, zatytułowanej PRL’S Proposited Editorial. Wystawa to projekt dwóch pasjonatek klimatów PRL-u - autorką prac jest 17-letnia Aleksandra Tałach, do zdjęć pozuje Oliwia Pawlik. Na miejsce sesji zostały wybrane miejsca i ulice Nowej Huty. Wg autorek to one idealnie oddają ducha tamtych czasów. Samodzielnie dobrane stylizacje pochodzą z własnych zbiorów z epoki.

Wstęp wolny.

» czytaj więcej...

Sobotni Cyrkocioł z Projektem ORFEO&MAJNUN

Sobotni Cyrkocioł z Projektem ORFEO&MAJNUN

29 lutego 2020 r. - godz. 13.00-18.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Sobotni Cyrkocioł to wolne treningi cyrkowe oraz spotkania i rozmowy o cyrku przy kawie i herbacie. Kolejny dzień z cyrkiem w Klubie 303 w ramach nowego cyklu warsztatów dla młodzieży i dorosłych.

Program:

  • 13.00-16.00 - wolne treningi cyrkowe na wszystkim, czym dysponujemy ( piłki, maczugi, obręcze, poi, kije, monocykle, lina cyrkowa, rola bola, kula cyrkowa…)
  • 16.00-18.00 - kawa, herbata a w miejsce gier planszowych - Warsztaty z budowania lalek - podobizn zwierząt w ramach projektu Orfeo & Majnun*.

Wstęp wolny!

» czytaj więcej...

Mamy Czas z Dzieckiem: Rodzinna sesja fotograficzna

Mamy Czas z Dzieckiem: Rodzinna sesja fotograficzna

29 lutego 2020 r. - godz. 10.00-13.00, os. Ogrodowe 15

MAMY Czas to zajęcia ogólnorozwojowe dla rodziców i opiekunów z dziećmi od 3. roku życia. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z fotografem w Klubie Wersalik. Podczas wydarzenia powstaną sentymentalne pamiątki rodzinne - fotografie wykonane podczas rodzinnych zabaw. Na wydarzenie wymagane są wcześniejsze zapisy (telefonicznie, mailowo lub przez facebooka) oraz opłacenie wstępu. W cenę wliczono 3 sztuki wywołanych fotografii – 2 zdjęcia na papierze fotograficznym oraz jedno oprawione w ramkę. Możliwa jest dodatkowa obróbka 3 sztuk zdjęć w wersji cyfrowej w cenie dodatkowych 10 zł.

Koszt: 30 zł/rodzina
Wymagane wcześniejsze zapisy i wpłata.

Opłaty można dokonać bezpośrednio w Klubie Wersalik lub przelewem na konto bankowe Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Bank Pekao S.A. 86 1240 4722 1111 0000 4854 7309) z zaznaczeniem: nazwy Klubu, nazwy zajęć oraz imienia i nazwiska uczestnika.

» czytaj więcej...

Twórcze kombinowanie: LINIO-ryt, linoryt, grafika

Twórcze kombinowanie: LINIO-ryt, linoryt, grafika

28 lutego 2020 r. - godz. 17.30, ul. M. Wańkowicza 17

W lutym twórczo pokombinujemy z linorytem – graficzną techniką druku wypukłego. Podczas warsztatu wykonamy grafiki według własnego projektu. Poznamy sposób na odbitkę graficzną bez prasy drukarskiej, który można powtórzyć w domu. Do wspólnej pracy zapraszamy dzieci z rodzicami.

Wstęp wolny.

» czytaj więcej...

Wernisaż wystawy malarstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń

Wernisaż wystawy malarstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń

28 lutego 2020 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Klubie Mirage zaprasza na wystawę malarstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń. Wernisaż wystawy odbędzie się w 28 lutego (piątek) o godz. 18.00. w Galerii M Plus Klubu Mirage. Wydarzenie uświetni koncert jazzowy w wykonaniu zespołu Mario i przyjaciele. Wystawa czynna będzie do 10 kwietnia.

Wstęp wolny

» czytaj więcej...

Sąsiadka gotuje: Postna zapiekanka - ODWOŁANE!

Sąsiadka gotuje: Postna zapiekanka - ODWOŁANE!

28 lutego 2020 r. - godz. 17.15, ul. Zakole 31

SPOTKANIE ODWOŁANE Z POWODU NIEOBECNOŚCI PROWADZĄCEJ!

Po słodkim szaleństwie karnawałowym czas na coś wytrawnego – gwiazdą spotkania będzie postna zapiekanka. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak stworzyć idealnie ciągnący się ser przykrywający pozostałą część potrawy. Zapraszamy wszystkich miłośników kulinarnych przygód!

Wstęp: 1 zł

» czytaj więcej...

» więcej aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE