Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności
Konsultacje społeczne Regulaminu budżetu obywatelskiego

Konsultacje społeczne Regulaminu budżetu obywatelskiego

4 lutego – 1 marca 2019 r.

W dniu 4 lutego rozpoczynają się konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie regulaminu budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. Celem konsultacji jest ustalenie zapisów projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie Regulaminu budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. 

» czytaj więcej...

Luty 2019 - program wydarzeń

Luty 2019 - program wydarzeń

Program wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta na luty 2019 r.

» czytaj więcej...

Kluby Rodziców - luty

Kluby Rodziców - luty

luty 2019 r.

Szczegółowe programy wydarzeń w Klubach Rodziców na luty:

» czytaj więcej...

Kulturalny karnawał i Walentynki w Nowej Hucie

Kulturalny karnawał i Walentynki w Nowej Hucie

luty 2019 r.

Jak zabawa - to tylko z kulturą, a jeśli z kulturą - to gdzie, jak nie w Ośrodku Kultury? Czas karnawału to doskonała okazja do szalonych tańców i zabawy przy wspaniałych hitach sprzed lat oraz muzyce współczesnej. Karnawałowych propozycji nie mogło zabraknąć w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Szykujemy też liczne zabawy walentynkowe dla małych i większych, bo przecież miłość nie liczy lat, a Walentynki można świętować na różne sposoby.

» czytaj więcej...

Zdrowy jadłospis seniora - wykład

Zdrowy jadłospis seniora - wykład

25 lutego 2019 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Właściwe odżywianie bywa najbardziej niedocenianym czynnikiem, mającym kolosalny wpływ na komfort, jakość i długość życia. Z racjonalnej diety nie należy rezygnować bez względu na wiek. O tym, jakie są potrzeby żywieniowe osób starszych, na co mogą sobie pozwolić i czego powinny unikać – dowiedzą się słuchacze kolejnego wykładu Nowohuckiej Akademii Seniora. Prowadząca wykład Agata Dudek wyjaśni i omówi prawidłowe żywienie osób cierpiących na wybrane schorzenia, zwróci uwagę na produkty szczególnie zalecane lub zabronione w konkretnych dolegliwościach. Na zakończenie zostanie przedstawiony wzorcowy jadłospis.

Wstęp wolny.

» czytaj więcej...

Spotkajmy się na podwórku - prezentacje projektów koncepcyjnych

Spotkajmy się na podwórku - prezentacje projektów koncepcyjnych

23 lutego 2019 r. - godz. 15.00-18.00, os. Centrum A 6a

Wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej, Miejskim Centrum Dialogu i Ośrodkiem Kultury im. Norwida zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach Spotkajmy się na podwórku, na którym zaprezentowane zostaną ostateczne koncepcje projektowe dla podwórek osiedli Centrum A, Centrum B, Zielonego i Górali. Konsultacje odbędą się 23 lutego (sobota) w Klubie Jędruś w następujących godzinach:

  • 15.00-15.45 - os. Centrum A
  • 15.45-16.30 - os. Górali
  • 16.30-17.15 - os. Zielone
  • 17.15-18.00 - os. Centrum B

Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

» czytaj więcej...

Bal karnawałowy dla dzieci

Bal karnawałowy dla dzieci

23 lutego 2019 r. - godz. 11.00-13.00, ul. M. Wańkowicza 17

Klub Krzesławice zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na Bal karnawałowy w klimacie Super bohaterów. Na uczestników czekają tańce połączone z zabawami integracyjnymi i działaniami plastycznymi a także ścieżka zadań „Wyzwania super bohatera - znajdź swoją moc!”.

Wstęp: 10 zł

» czytaj więcej...

Karnawałowe Utwardzanie Parkietu

Karnawałowe Utwardzanie Parkietu

22 lutego 2019 r. - godz. 19.00-23.59, ul. Styczna 1

Im bliżej końca karnawału, tym noce gorętsze, nogi same rwą się do tańca i z oddali dobiegają dźwięki samby rodem z Rio do Janeiro. Szkoda tracić czas, pora ruszać w tan! Szaleństwo piątkowej nocy w przedostatni weekend karnawału, odbywać się będzie w rytmach lat '70 i '80. Bawić będziemy się przy muzyce na żywo!

Wstęp: 40 zł/osoby

» czytaj więcej...

Artystyczne inspiracje dla dorosłych

Artystyczne inspiracje dla dorosłych

21 lutego 2019 r. - godz. 17.00, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza na warsztaty artystyczne dla młodzieży i dorosłych. Uczestnicy poznają technikę malarstwa witrażowego oraz inne metody zdobienia szkła. Interesuje Cię poznawanie różnych technik artystycznych? Chcesz stworzyć niepowtarzalną ozdobę do domu lub prezent dla bliskiej Ci osoby? Artystyczne inspiracje dla dorosłych to warsztaty, z których nie wyjdziesz rozczarowany.

Wstęp: 10 zł

» czytaj więcej...

Babski Comber

Babski Comber

20 lutego 2019 r. - godz. 17.00, ul. Truskawkowa 4

Klub Karino zaprasza kobiety do udziału w krakowskiej zabawie odpustowej, której tradycja sięga średniowiecza. Po raz czwarty panie skupione w Grupie Aktywnych Kobiet i Grupie Obrzędowej „Chałupki” zorganizują „Babski Comber”. Inscenizacja dawnych zwyczajów, pokaz międzypokoleniowej mody, występ zespołu Złota Jesień, „Niegrzeczne zabawy” w wykonaniu Agencji Artystycznej Caart oraz karnawałowe przysmaki – pączki, faworki, róże i rogaliki – to atrakcje, które czekają na uczestniczki imprezy. Uwaga, panowie! W tym dniu do Klubu Karino zbliżacie się na własną odpowiedzialność!

Wstęp wolny.

» czytaj więcej...

» więcej aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE