Dane teleadresowe, Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Dane teleadresowe

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
os. Zgody 1, 31-949 Kraków
tel./fax: 12 644 24 32
e-mail: biuro@krakownh.pl 

Numer konta: 86 1240 4722 1111 0000 4854 7309

Biuro
tel.: 12 644 24 32 wew. 44

Księgowość
tel.: 12 644 24 32 wew. 33

Godziny pracy Biura: poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Dział Imprez i Promocji
os. Centrum A, 6a 31-923 Kraków
tel./fax: 12 644 68 10 wew. 23
e-mail: imprezy@krakownh.pl

Godziny pracy Działu Imprez i Promocji: poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Kontakt do Klubów Ośrodka Kultury

Klub Aneks
os. Łuczanowice
ul. A. Mycielskiego 11
31-999 Kraków
Telefon: 12 685 00 34 (poniedziałek - piątek 14.00-19.00)
Email: aneks@krakownh.pl

Klub Dukat
os. Grębałów
ul. Styczna 1
31– 764 Kraków
Telefon: 12 645 17 90 
Email: dukat@krakownh.pl
Facebook: Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub Herkules
os. Branice
ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29
31-985 Kraków
Telefon: 12 681 00 77 (poniedziałek-piątek 16.00-20.00)
Email: herkules@krakownh.pl

Klub Jedność
os. Wolica
ul. Drożyska 3c
31-988 Kraków
Telefon: 12 681 00 70, 506 957 110 (poniedziałek-piątek 16.00-20.00)
Email: jednosc@krakownh.pl

Klub Jędruś
os. Centrum A 6 a
31-923 Kraków
Telefon: 12 644 68 10 wew. 21
Email: jedrus@krakownh.pl
Facebook: Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub Karino
os. Chałupki
ul. Truskawkowa 4
31-985 Kraków
Telefon: 12 681 02 00 (poniedziałek-piątek 14.00-20.00)
Email: karino@krakownh.pl

Klub 303
os. Dywizjonu 303 nr 1
31-871 Kraków
Telefon: 12 681 39 78 (poniedziałek-piątek 12.00-20.00)
Email: klub303@krakownh.pl

Klub Krzesławice
os. Krzesławice
ul. M. Wańkowicza 17
31-752 Kraków
Telefon: 12 644 80 06 (poniedziałek-czwartek 15.00-20.00)
Email: krzeslawice@krakownh.pl

Klub Mirage
os. Bohaterów Września 26
31-421 Kraków
Telefon: 12 645 72 09 (poniedziałek, środa, czwartek, piątek 11.00–20.00, wtorek 11.00-17.00)
Email: mirage@krakownh.pl

Klub Pod Kasztanami
os. Kościelniki
ul. Płoszczyny 1
31-988 Kraków
Telefon: 12 681 01 99, kom. 506 351 630 (poniedziałek i wtorek 15.00-19.00, śr. 15.00-20.00, czwartek 14.00-19.00, piątek 13.00-19.00)
Email: podkasztanami@krakownh.pl

Klub Wersalik
os. Ogrodowe 15
31-916 Kraków
Telefon: 12 644 13 52 (poniedziałek-piątek 13.30-18.30)
Email: wersalik@krakownh.pl
Facebook: Klub Wersalik Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub Zgody
os. Zgody 1
31-949 Kraków
Telefon: 12 644 24 32 (poniedziałek-piątek 9.30-20.00)
Email: zgody@krakownh.pl

 

 

 

WCZYTYWANIE