Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Truskawkowa diagnoza

Truskawkowa diagnoza

31 lipca 2017 r. na osiedlu Chałupki w Klubie Karino odbyła się inauguracja projektu Kultura sąsiedzka. W spotkaniu inauguracyjnym połączonym z warsztatami diagnozy uczestniczyło 15 pań w różnym wieku. Potrzeby zgłaszane przez nie były różnorakie, a Panie wprost kipiały pomysłami!

Po burzliwej dyskusji i prawdziwych negocjacjach prowadzonych przez Annę Bednarczyk, okazało się, że wszystkie uczestniczki są zgodne, co do tego, że dobrym pomysłem, który wpłynąłby na integrację oraz ubogacenie życia kulturalnego w Chałupkach, byłaby organizacja całodniowej wycieczki. Miałaby ona łączyć aspekty ważne dla Pań – tj. kontekst religijny, krajoznawczy i relaksacyjny. Drugim pomysłem na wspólne działanie, na który przystały wszystkie osoby biorące udział w warsztatach, było zorganizowanie jesiennego spotkania z udziałem zaproszonych gości z innych Klubów, jak też młodzieży niepełnosprawnej z warsztatów terapii zajęciowej TPD.

O szczegółach dotyczących interwencji w Chałupkach napiszemy już wkrótce – tuż po rozpoczęciu fazy przygotowania, która w Klubie Karino rozpocznie się w połowie sierpnia!

zobacz galerię zdjęć...  |  powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE