Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Noc Poezji 2017 w Klubie Jędruś

Noc Poezji 2017 w Klubie Jędruś

Tegoroczna Noc Poezji w Krakowie poświęcona była Stanisławowi Wyspiańskiemu. Z tej okazji w Klubie Jędruś zaprezentowany został spektakl poetycki grupy Rozdzielczość Chleba pod tytułem Noc październikowa na motywach Nocy listopadowej.

Artyści wywodzący się z nurtu poezji cybernetycznej przedstawili awangardowy montaż multimedialny, w którym losy alegorycznego powstania Chomików przeciwko Wielkiemu Drukarzowi widzowie mogli śledzić nie tylko na scenie, ale również w emitowanych z projektora obrazach. Spektakl, dzięki zastosowaniu technologii teleinformatycznych oglądała na żywo nie tylko zgromadzona w Klubie publiczność, lecz również osoby przebywające w kazimierskiej Spółdzielni Ogniwo, a nawet internauci na cały świecie.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

 |  powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE