Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Spa pod Kasztanami, czyli interwencji ciąg dalszy

Spa pod Kasztanami, czyli interwencji ciąg dalszy

Czasami interwencje w ramach projektu Kultura sąsiedzka, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017, przybierają dość niespodziewane i na pierwszy rut oka niewiele mające z kulturą, jako taką, kierunki… Jeśli jednak działania te przekładają się na ciekawe rozmowy, integrację oraz pozwalają zadbać o siebie i poczuć się wyjątkowo – zgadzamy się na nie bez zastrzeżeń! I właśnie w ten sposób 12 października br. Klub Pod Kasztanami zamienił się w salon piękności i stał przestrzenią aktywności kobiet.

Zaproszone do współpracy w ramach projektu pani Ewa Marzec (kosmetyczka) i pani Róża Kalińska (fizjoterapeutka) poprowadziły warsztaty kosmetyczne i zaoferowały uczestniczkom projektu szereg zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjno-leczniczych oraz profesjonalnych porad dotyczących utrzymania odpowiedniej kondycji, urody i zdrowia. W przytulnej i kameralnej atmosferze panie korzystały z masaży relaksacyjnych, klasycznych, a także leczniczych dopasowanych do wymagających zabiegów odcinków kręgosłupa.

Nie zabrakło szeregu zabiegów pielęgnujących twarz i dłonie – uczestniczki spotkania poddały się między innymi działaniu odmładzającej maseczki liftingującej z diamentami, regulacji łuków brwiowych (także z zastosowaniem henny), a na ich dłoniach wykonano zabiegi spa czyli peeling parafinowy z maską silnie regenerującą nakładaną przy użyciu specjalnych rękawic i folii (okluzja), które wzmacniały działanie kosmetyków. Z tak zregenerowanymi i wypoczętymi dłońmi panie skorzystały dodatkowo ze stylizacji paznokci i profesjonalnego manicure.

Po zakończeniu zabiegów wszystkie uczestniczki z grupy projektowej otrzymały podarunki z kosmetykami. W trakcie spotkania, które trwało do późnych godzin wieczornych, nie zabrakło również ciepłych i ziemnych przekąsek.

Przed nami jeszcze ostatnia odsłona Kultury sąsiedzkiej na os. Kościelniki – będzie to spotkanie sąsiedzkie dla wszystkich uczestników ze wszystkich zaangażowanych w projekt klubów. W Klubie Pod Kasztanami odbędzie się ono 11 listopada i będzie miało charakter wieczornicy patriotycznej.

zobacz galerię zdjęć...  |  powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE