Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Gościniec 4 Żywiołów w Zakrzowie- wizyta seniorów w ramach projektu Na widelcu zdrowia

Gościniec 4 Żywiołów w Zakrzowie- wizyta seniorów w ramach projektu Na widelcu zdrowia

Ostatnie wydarzenie w ramach projektu Na widelcu zdrowia miało miejsce w listopadowy piątek, gdy wraz z grupą Seniorów odwiedziliśmy inkubator kuchenny i spółdzielnię socjalną w Gościńcu 4 Żywiołów w Zakrzowie.

Inkubator jest pierwszym tego typu obiektem w Polsce. Najważniejszą jego częścią jest kuchnia wyposażona w urządzenia dużej gastronomii oraz chłodnie. Dzięki temu lokalni rolnicy, małe firmy i osoby oraz organizacje mogą skorzystać z inkubatora wynajmując pomieszczenia i wyposażenie kuchni oraz chłodnię w celu wyrobu i przechowywania własnych produktów.

W trakcie wizyty zwiedziliśmy zaplecze kuchenne inkubatora, upiekliśmy zdrowe muffiny, wykonaliśmy anioły z ciasta drożdżowego pod okiem artystki i malarki Kingi Chromy oraz degustowaliśmy lokalną kuchnię

zobacz galerię zdjęć...  |  powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE