Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
O naturze drewna w Klubie Krzesławice

O naturze drewna w Klubie Krzesławice

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta w sobotę 5 października zaprosili dzieci ze szkół podstawowych do udziału w drugich warsztatach w ramach bezpłatnego projektu Kombinator Twórczy. Projekt realizowany jest w ramach programu minigrantów „Działamy lokalnie” edycja 2019, finansowanego przez ArcelorMittal Poland S.A.

Spotkanie poświęcone było tworzeniu z drewna. Prowadzący z ŻyWej Pracowni opowiadał uczestnikom o naturze drewna. Dzieci rozmawiały i dociekały, co to jest drzewo i drewno, jakie są jego rodzaje, co można z niego stworzyć, zrobić, a nawet zbudować. W części praktycznej - w ruch poszły młotki, gwoździe, piły i oczywiście drewno. Powstały niezwykłe, autorskie zabawki i konstrukcje, nad którymi uczestnicy pracowali z ogromnym zapałem.

zobacz galerię zdjęć...  |  powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE