Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Sąsiedzki piknik z ułanami w Klubie Jędruś

Sąsiedzki piknik z ułanami w Klubie Jędruś

W niedzielę 27 sierpnia żegnaliśmy lato podczas pikniku sąsiedzkiego przy Klubie Jędruś. Na ten piknik przygotowaliśmy dla mieszkańców os. Centrum A i sympatyków naszego klubu wyjątkowe atrakcje. Tradycyjne już można było zagrać w gry planszowe, puszczać bańki, malować, zjeść domowe ciasto i napić się wyśmienitej lemoniady. Jednak ten piknik był wyjątkowy, z co najmniej dwóch powodów.

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy sąsiedzką wymianę. Była ona dedykowana przede wszystkim dla najmłodszych – można było na niej wymienić swoje zabawki i książki na nowe. Dla wielu dzieciaków była to pierwsza okazja do uczestnictwa w takim wydarzeniu.

Jednak gwoździem programu był udział ułanów z Krakowskiego Szwadronu Ułanów im. Józefa Piłsudskiego. Panowie gościli u nas razem z dwoma końmi, na których najmłodsi (i nie tylko) uczestnicy pikniku mogli się przejechać na terenie zielonym przy Klubie. Radości było bardzo dużo, wszyscy piknikowicze skorzystali z przejażdżek.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE