Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Mikołajkowy wieczór z teatrem i plastyką w Klubie Krzesławice

Mikołajkowy wieczór z teatrem i plastyką w Klubie Krzesławice

Wizyta świętego Mikołaja to jedna z najbardziej oczekiwanych przez dzieci chwil w roku. W Klubie Krzesławice przygotowania do niej miały charakter artystyczny. 

Na początku uczestnicy Mikołajkowego wieczoru z teatrem i plastyką wykonali swojego Mikołaja, łącząc i naklejając różne elementy dekoracyjne. Kolejnym punktem programu był niezwykle poruszający spektakl pt. Wigilijna opowieść w wykonaniu aktorów z grupy teatralnej Eden. Przedstawienie uświadomiło małym widzom, że miłość i rodzina są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. 
Kiedy wreszcie nadeszła ta długo oczekiwana chwila, wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i wręczył każdemu prezent. A prezenty były wspaniałe! Królowały zabawki, książki, ale również kredki i oczywiście słodycze.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE