Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Sobotni poranek z plastyką i teatrem

Sobotni poranek z plastyką i teatrem

Przedświąteczna sobota w Klubie Krzesławice rozpoczęła się warsztatami plastycznymi, podczas których dzieci wraz z rodzicami wykonywały wielkanocne zajączki, zdobione kolorowymi wiosennymi symbolami.

Po twórczych działaniach uczestnicy obejrzeli spektakl pt. „Prawdziwy skarb”, prezentowany przez aktorów z Teatru dla Dzieci i Młodzieży – Eden. Pełna humoru interpretacja przypowieści o Synu Marnotrawnym wprowadziła widzów w doskonały nastrój. Jednak głównym przesłaniem było wyjaśnienie dzieciom, że prawdziwym skarbem jest rodzina, miłość, przyjaźń i posłuszeństwo wobec rodziców.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE