Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Ekopiknik w Krzesławicach

Ekopiknik w Krzesławicach

To była prawdziwa EKOsobota! Mnóstwo atrakcji, które łączył motyw ekologii, czekało na uczestników rodzinnego pikniku, zorganizowanego 14 kwietnia przez Klub Krzesławice.

Impreza rozpoczęła się od przygotowań do ekopodchodów. Ich uczestnicy musieli wykonać swój ekwipunek - kamizelki, lornetki i torby - z materiałów recyklingowych. Tak wyposażone ekipy, z ekomapkami terenu, wyruszyły na poszukiwania ekoskarbów. Ze znalezionych przedmiotów wykonywano herby uczestniczących drużyn. Wśród zadań przygotowanych dla uczestników podchodów, na uwagę zasługiwała konieczność stworzenia niepowtarzalnych instrumentów z wykorzystaniem nakrętek, butelek, tekturowych rolek i puszek. Tak powstała niekonwencjonalna ekoorkiestra.

Jak na piknik przystało nie zabrakło zabaw ruchowych i rodzinnych konkurencji. Wydarzenie stanowiło wyśmienitą okazję nie tylko do zapoznania się z tematem ekologii, ale i do rodzinnego spędzenia czasu.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE