Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Wakacyjne atrakcje z Klubem Jedność

Wakacyjne atrakcje z Klubem Jedność

Tegoroczne wakacje z Klubem Jedność dobiegły już końca, ale w pamięci dzieci pozostaną na pewno na długo. 

Akcja Lato trwała od 16 lipca do 4 sierpnia i obfitowała w wiele ciekawych i atrakcyjnych wyjść oraz wyjazdów.

Dzieci odwiedziły Rodzinny Park Rozrywki Energylandię, gdzie czekało na nich kilkadziesiąt różnych atrakcji, korzystały ze strefy familijnej jak i ekstremalnej, dlatego wspomnienia są niezapomniane. Uczestniczyły także w królewskich wakacjach, w ramach których zwiedzały Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, były w kinie Kijów na filmie Iniemamocni 2, wzięły udział w warsztatach Co się chowa w cieniu wiązu? Zwierzęta i rośliny z ogrodu J. Mehoffera w Muzeum Narodowym Dom Józefa Mehoffera, a kąpieli wodnych zażywały w Parku Wodnym. 

  W Klubie Jedność odbywały się również zajęcia stacjonarne, zabawy i gry edukacyjne na świeżym powietrzu, dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych, grach i zabawach plastycznych, przygotowanych wspólnie ze Strażą Miejską. Na warsztatach edukacyjnych były w Muzeum Etnograficznym oraz w Międzynarodowym Centrum Kultury, przeszły również Krakowskim szlakiem Bajkoteki. Sportowe atrakcje czekały na nich w Parku Trampolin GOjumpie i na kręglach, a drużynową rywalizację ćwiczyli w Zoltar Parku. Chwilą wytchnienia od gorącego lata była wizyta w jaskini solnej i multikinie. Wszyscy z żalem pożegnali koniec turnusów obiecując, że wrócą do nas za rok, a od dziś nie mogą doczekać się już następnych wakacji z Klubem Jedność. 

Gorąco dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w akcji lato i serdecznie zapraszamy na zajęcia dla dzieci i dorosłych od września.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE