Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Dzień Kobiet na Wolicy

Dzień Kobiet na Wolicy

W poniedziałek 4 marca 2019 r. przed Klubem Jedność można było zaobserwować wzmożony ruch, zwłaszcza kobiet. A przyczyną tego było wydarzenie przygotowane specjalnie dla nich z okazji Dnia Kobiet.
Obchody tego wyjątkowego dnia upłynęły w ciepłej, pogodnej i wesołej atmosferze, a o wyśmienity nastrój uczestniczek zadbał sympatyczny Radosław Omieciński - gwarant ekscytujących zabaw i konkursów oraz wspólnego śpiewania.

Pełna sala widowiskowa, dobra zabawa, śmiechy i sąsiedzkie ploteczki przy kawce oraz ciastku do późnego wieczora, najlepiej świadczą o tym, że warto było spędzić Dzień Kobiet w Klubie Jedność.

Wśród uczestniczek znalazły się Renata Kucharska - Radna Miasta Krakowa oraz Beata Poszwa - Radna Dzielnicy XVIII, nie zabrakło także przedstawicieli męskiego grona w osobach: Stanisława Moryca - Radnego Miasta Krakowa i Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII oraz Józefa Szuby – Zastępcy przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta, Mariusza Wody - członka Zarządu Dzielnicy XVIII Nowa Huta oraz Jarosława Matuszczyka - Radnego Dzielnicy XVIII. Panowie stanęli na wysokości zadania składając życzenia oraz obdarowując wszystkie panie tulipanami i różami.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE