Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Wiosenny piknik w Krzesławicach

Wiosenny piknik w Krzesławicach

Choć kwiecień pokazywał swój chimeryczny charakter, robiąc wszystko, by pokrzyżować szyki organizatorom, do Krzesławic w sobotnie przedpołudnie 13 kwietnia zawitała wiosenna atmosfera. W Klubie Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zorganizowany został piknik „Wiosna, ach to Ty”.

Udział w pikniku najlepiej było zacząć biegiem po ścieżce bosych stóp – idealnej dla poprawy nastroju i krążenia, działającej skuteczniej niż najlepsza kawa w pochmurny poranek.

Na młodych uczestników pikniku czekały role. I to nie byle jakie, bo… teatralne. A wśród nich Król, Śpiąca Królewna, kurczak, zła czarownica i wiele innych bajkowych postaci, w które mogły wcielić się dzieci podczas warsztatów oraz zabaw ruchowych. Wykazać trzeba było się przy tym dużą sprawnością i pomysłowością, by podołać na przykład zamianie w królewską karocę.

Uczestnicy z dużym zaangażowaniem i alchemiczną precyzją wykonywali kolorowe, pachnące, a do tego musujące, kule do kąpieli. Zabrane do domów z pewnością będą pielęgnować i relaksować podczas rozgrzewających kąpieli.
W trakcie pikniku udało się też – mimo niesprzyjającej pogody - zasiać kwiaty wokół budynku Klubu Krzesławice. Już wkrótce stworzą one prawdziwie sielski ogródek. A wiosna? Krzesławicki piknik musiał ją przywołać, bo już następnego dnia na niebie zaświeciło słońce.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE