Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Słoneczny Piknik w Klubie Kantorowice

Słoneczny Piknik w Klubie Kantorowice

Słońce, radość i zabawa – tak było podczas Pikniku Rodzinnego w Klubie Zakole. W niedzielę 2 czerwca od godz. 15 na Błoniach Kantorowickich pojawiły się rodziny z dziećmi, młodzież oraz seniorzy, by wspólnie świętować ten wspaniały dzień. Podczas festynu na scenie można było podziwiać występy artystyczne uczestników zajęć z Klubu Zakole, a także gościny występ Zespołu Baletowego Gaduły z zaprzyjaźnionego Klubu Zgody. Dodatkową rozrywką również był pokaz szarży ułańskiej, przejażdżka konno oraz zwiedzanie wozu strażackiego.

Oprócz atrakcji plenerowych, działo się wiele również wewnątrz Klubu Zakole. Dzięki jednej z mieszkanek Kantorowic – Pani Teresie Jaworskiej-Gołąb powstała Domowa Piekarnia, w której można było dowiedzieć się jak upiec chleb oraz usłyszeć wiele zaskakujących ciekawostek na temat pieczenia bułeczek. Całość umiliły konkursy z nagrodami, zabawy animacyjne, zawody sportowe, a jedną z większych atrakcji okazała się gra w podchody, podczas której najmłodsi szukali zaginionego skarbu.

Impreza została zorganizowana przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Nasze Kantorowice”.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE