Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Dzień Krzesławic

Dzień Krzesławic

Ostatnie sobotnie popołudnie czerwca mieszkańcy Krzesławic spędzili bawiąc się podczas tradycyjnego festynu rodzinnego. W programie imprezy, zorganizowanej przez Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, nie zabrakło nawiązań do jubileuszu 70-lecia Nowej Huty.

Dorosłym uczestnikom pikniku przyszło mierzyć się z pytaniami quizu na temat historii „najmłodszej siostry Krakowa”. Przeboje muzyki popularnej z minionych dekad zaśpiewała Klaudia Kowalska, a o istnieniu folkloru miejskiego przypomniał zespół wokalny seniorów „Krzesławianki” pod kierownictwem Jadwigi Krzeczek. Zainteresowaniem widzów cieszył się pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu młodzieżowej pary tanecznej – Darii Kopeć i Karola Michalika.

Dla najmłodszych krzesławiczan przygotowano liczne zabawy, zajęcia plastyczne i ruchowe. Dzieci zajmowały się między innymi tworzeniem mini-spadochronów i malowaniem farbami witrażowymi, a w przerwach zajęć kreatywnych korzystały z dmuchanych zamków i zjeżdżalni.
Imprezę zakończyła zabawa taneczna przy muzyce na żywo.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorowi wydarzenia, firmie ArcelorMittal Poland S.A. oraz darczyńcy - Tomaszowi Antkiewiczowi, prezesowi firmy DOMTOM. Wydarzenie było współfinansowane ze środków Rady Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE