Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Rok działalności Klubu Zakole za nami!

Rok działalności Klubu Zakole za nami!

W sobotę 26 października w Klubie Zakole mieszkańcy os. Kantorowice i przybyli goście świętowali pierwsze urodziny Klubu. W programie urodzinowego przyjęcia znalazł się występ kwartetu smyczkowego oraz projekcja filmu prezentującego dotychczasową działalność Klubu. Nie zabrakło oficjalnych przemówień oraz symbolicznego zdmuchnięcia świeczki na urodzinowym torcie. Zwieńczeniem wieczoru był monodram w wykonaniu znakomitej aktorki Aldony Jankowskiej zatytułowany Lataj z Krystyną.

Po zakończeniu spektaklu na gości czekał poczęstunek, przy którym jeszcze długo prowadzono rozmowy na temat przyszłości Klubu. Ten dzień okazał się wyjątkowym wydarzeniem zarówno dla mieszkańców Kantorowic jak i pracowników Klubu.

Klub Zakole składa serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia Miejskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie oraz Zespołowi Szkół Gastronomicznych nr 1. Podziękowania kierowane są także do wszystkich przybyłych gości, wśród których znaleźli się Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Magdalena Doksa-Tverberg, Radni Miasta Krakowa: Kazimierz Chrzanowski oraz Łukasz Sęk, Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XVII Andrzej Dziedzic, Radni Dzielnicy XVII oraz Prezes Stowarzyszenia „Nasze Kantorowice” Grzegorz Broś.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE