Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Relacja
Finał projektu Kombinator Twórczy

Finał projektu Kombinator Twórczy

W wesołym i tajemniczym klimacie andrzejkowym odbyło się spotkanie finałowe projektu Kombinator twórczy, który był częścią programu minigrantów „Działamy lokalnie” ArcelorMittal Poland S.A. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty, a działania realizowane były w jednym z 13 klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta – partnera projektu - w Klubie Krzesławice.

Na początek finałowego spotkania każdy z uczestników miał za zadanie wykonać element instalacji. Odrysowane i podpisane ręce stworzyły ciekawą kompozycję - wieloręczną dekorację. Zabawy i wróżby andrzejkowe bardzo ciekawie i zabawnie poprowadził animator - były elementy magicznie bajkowe, nawiązania do różnych kultur, a nawet wróżenie z hukiem… balonów!

Z dużym entuzjazmem spotkał się moment wniesienia tortu specjalnie przygotowanego na tę okazję z podpisem i grafiką Kombinatora twórczego oraz poczęstunek na słodko. Był to również moment na dzielenie się wrażeniami z warsztatów, podczas których zajmowano się trzema rodzajami materiałów – drewnem, papierem i tkaniną - i rozmowy na temat ulubionych technik poznanych w ich trakcie.

powrót do listy relacji...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE