Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Jędruś - Usługi

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Wynajem sali w Klubie Jędruś

W Klubie Jędruś istnieje możliwość wynajęcia sal z przeznaczeniem na imprezy rodzinne, spotkania i szkolenia. Klub znajduje się w sercu osiedla Centrum A, nieopodal Placu Centralnego, dzięki czemu jest znakomicie skomunikowany z Nową Hutą i Krakowem.

Klub dysponuje dużą salą z zapleczem kuchennym - idealną na organizację rodzinnych spotkań. Jednocześnie wielkość sali, jej przestronność i dobra akustyka umożliwiają organizację w Klubie prelekcji, spotkań i szkoleń.

Parametry sali:

  • wielkość - ok 110 m²
  • wyposażenie: krzesła, stoły

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu nagłaśniającego i projektora (wraz z ekranem i laptopem).

W Klubie Jędruś znajduje się także doskonale wyposażona i nowoczesna sala komputerowa na 8 stanowisk z dostępem do internetu.

Z powodu ciszy nocnej wszelkie imprezy odbywać się mogą do godziny 22.00.

Kontakt z Klubem: tel. 12 644 68 10 wew. 21, jedrus@krakownh.pl

Organizacja imprez dla dzieci w Klubie Jędruś

W Klubie Jędruś istnieje możliwość organizacji urodzin i imprez dla dzieci. Organizujemy zabawy muzyczne i taneczne, zapewniamy opiekę animatorów i atrakcje (malowanie buzi, zabawy z chustą animacyjną, zabawy z balonikami itp.)

Organizacja urodzin

STRONA 1/1

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE