Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Krzesławice - Usługi

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Wynajem sali w Klubie Krzesławice

Klub Krzesławice usytuowany jest blisko centrum Nowej Huty, ale jednocześnie z dala od miejskiej zabudowy i zgiełku codzienności. W pobliżu znajduje się zabytkowy kościółek oraz dworek Jana Matejki z pięknym, dzikim parkiem. Wokół Klubu znajduje się teren zielony, z którego można korzystać.

Klub dysponuje dwiema salami:

  • dużą (ok.48 m2) ze sceną (3mx3,60m)
  • mniejszą (ok. 37 m2).

Do dyspozycji jest także ładna kuchnia. Istnieje możliwość wypożyczenia zastawy stołowej na 50 osób.

Kontakt z Klubem: tel. 12 644 80 06, krzeslawice@krakownh.pl.

Organizacja imprez dla dzieci w Klubie Krzesławice

Klub jest idealnym miejscem do zorganizowania urodzin dla dziecka. Do dyspozycji są dwie sale oraz Kuchnia, z możliwością zorganizowania poczęstunku we własnym zakresie.

Koszt wynajęcia sal: pierwsza godzina 70 zł, kolejne 40 zł. Istnieje również możliwość poprowadzenia imprezy przez animatora (dodatkowy koszt : 15 zł od dziecka przy grupie od 10-20 osób). Animacja trwa 2 godziny zegarowe.
Cena obejmuje: tematyczny scenariusz, materiały animacyjne, plastyczne, malowanie buziek.

Więcej informacji - tel. 12 644 80 06 krzeslawice@krakownh.pl.

Organizacja urodzin

STRONA 1/1

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE