Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Mirage - Usługi

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Wynajem sali w Klubie Mirage

Klub Mirage oferuje wynajem sal w samym centrum Mistrzejowic, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską oraz parkingiem.

W naszej ofercie znajdą Państwo dobrze wyposażone sale o zróżnicowanej powierzchni, które można ustawić w dogodnej konfiguracji:

  • sala estradowa – 50 m. kw.
  • 2 sale wykładowe – 22 i 28 m. kw. 
  • holl wystawienniczy – bardzo jasna, oszklona galeria, wykorzystywana do ekspozycji obrazów i dzieł sztuki.

Sale posiadają dostęp do Internetu oraz są wyposażone w standardzie we flipchart, ekran multimedialny i tablice suchościeralne.

Oferujemy możliwość organizacji w naszych przestrzeniach szkoleń, zjazdów, warsztatów, kameralnych spotkań biznesowych, castingów, prób, kursów, prelekcji.

W sali widowiskowej oferujemy możliwość zorganizowania kameralnych imprez, przewidzianych maksymalnie dla 60 osób. Posiadamy ponadto w pełni wyposażone zaplecze kuchenne.

Zapraszamy do zorganizowania u nas imprez okolicznościowych (w tym imprez nocnych), rodzinnych czy firmowych (komunii, chrztu, przyjęcia urodzinowego, weselnego, imienin, rocznicy, bankietu, konferencji, szkolenia itp.).

Oferty cenowe ustalane są indywidualnie, w oparciu o cennik sal oraz czas trwania wynajmu. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie.

Klub jest klimatyzowany!

Kontakt z Klubem: tel. 12 645 72 09, mirage@krakownh.pl

Organizacja imprez dla dzieci w Klubie Mirage

Oferujemy przyjazne dzieciom, kameralne sale, pomagamy znaleźć animatorów oraz prowadzących, którzy w atrakcyjny sposób i w cudownym nastroju pomogą spędzić urodzinowe popołudnie.   

Uwaga! Klub jest klimatyzowany.                                                                       

Kontakt z Klubem: tel. 12 645 72 09, mirage@krakownh.pl

Organizacja urodzin

STRONA 1/1

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE