Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Herkules - Usługi

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Wynajem sali w Klubie Herkules

Klub Herkules zaprasza wszystkich, którzy w otoczeniu zieleni pragną skorzystać z oferty wynajmu i organizacji imprez okolicznościowych, komunii, wesel, urodzin, szkoleń. Obok Klubu Herkules znajduje się boisko asfaltowe do gry w piłkę nożną, siatkową i koszykówkę. Za boiskiem jest zamknięty teren zielony z miejscem przeznaczonym na ognisko/grill. Klub Herkules mieści się w budynku parterowym, przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, oddalony od domów mieszkalnych. Obok Klubu znajdują się miejsca parkingowe.

Sale 

  • sala widowiskowa o powierzchni 135 m2 na 100 osób z dużą sceną
  • dwie sale mniejsze o powierzchni 28 m2 i 20 m2.

Zaplecze kuchenne z możliwością gotowania i podgrzewania potraw, lodówką oraz możliwością wypożyczenia zastawy stołowej (porcelanowe naczynia) na 150 osób.

Oferty cenowe ustalane są indywidualnie, w oparciu o cennik wynajmu klubu oraz czas trwania wynajmu. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie.

Wyposażenie

Klub Herkules dysponuje jednakowymi krzesłami koloru beżowego w ilości 100 szt. oraz stolikami składanymi dla 150 osób.

Wypożyczenia: 

  • zastawa stołowa (porcelanowe naczynia) na 150 osób

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy - 12 681 00 77, herkules@krakownh.pl

Organizacja imprez dla dzieci w Klubie Herkules

Klub Herkules to idealne miejsce na imprezę urodzinową Twojego dziecka. Impreza trwa ok. 2 godzin, podczas których dzieci znajdują się pod opieką dwóch animatorów. Zaczynamy zabawami integracyjnymi, aby później przejść do gier i konkursów, a na koniec zjeść pyszny tort. Dysponujemy dużą salą do zabawy dla dzieciaków, ogrodzonym terenem zielonym oraz salą przeznaczoną na poczęstunek dla rodziców.

Programy tematyczne urodzin:

  • Pirackie - w trakcie urodzin przeżyjemy przygodę poszukując skarbu na zaginionej wyspie, stworzymy kolorowe papugi i odszyfrujemy list z butelki, aby znaleźć starą mapę.
  • Indiańskie - podczas Indiańskich urodzin stworzymy magiczne amulety i pióropusze, posłuchamy plemiennych rytmów, nauczymy się tropić zwierzęta i zapolujemy na bizona
  • Ręcznie robiona biżuteria - urodziny przeznaczone przede wszystkim dla dziewczynek. Stworzymy samodzielnie kolczyki, bransoletki i naszyjniki, które każdy będzie mógł zabrać do domu.
  • Księżniczki i wróżki - nauczymy się tańca dworskiego i udowodnimy, że księżniczki same poradzą sobie z pokonaniem smoka!

Jesteśmy elastyczni i chętnie zorganizujemy urodziny zgodnie z Państwa pomysłem.

Gwarantujemy:
1. super zabawę moderowaną przez dwie animatorki
2. rekwizyty tematyczne
3. pamiątkowe zdjęcie
4. kawę i herbatę dla rodziców

Opłaty: 2 godzinny pakiet urodzinowy dla 15 dzieci - 200 zł lub 10 zł od uczestnika urodzin.

Informacje i rezerwacje: tel.12 681 00 77, herkules@krakownh.pl.

Organizacja urodzin

STRONA 1/1

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE