Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Wydarzenia wiodące

Filtr wyszukiwania:  

8. koncert z cykl Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

8. koncert z cykl Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

21 stycznia 2006 r. – noworoczny koncert kolęd „Święta Noc”

W ramach cyklu „Nowa Huta. Dlaczego nie?!" w dniu 21.01.2005 r. o godz. 17.00 w kościele pw. św. M. M. Kolbe w Mistrzejowicach, os. Tysiąclecia 86, odbędzie się następny koncert tym razem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK im. Stanisława Hadyny oraz Zespołu Pieśni i Tańca KRAKOWIACY. Organizatorami koncertu są: Porozumienie Dzielnic Nowohuckich i Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta. Koncert poprowadzi tradycyjnie już pani Lidia Jazgar. Bezpłatne zaproszenia będzie można odebrać w Punkcie Informacji Miejskiej, ul. św. Jana 2 i w Ośrodku Kultury Kraków – Nowa Huta, os. Zgody 1, na tydzień przed koncertem.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

7. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

7. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

8 września 2005 r. – 25 lat Solidarności

W 25 rocznicę powstania NSZZ Solidarność na Placu Centralnym odbył się uroczysty koncert. Zorganizowało go Porozumienie Dzielnic Nowohuckich, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta przy finansowym udziale Gminy Miejskiej Kraków w ramach Mecenatu Kulturalnego Miasta Krakowa oraz KRH Solidarność.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

6. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

6. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

2 lipca 2005 r. – Koncert zespołu Voo Voo

W ramach cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! w Muzeum Lotnictwa odbył się jubileuszowy koncert zespołu Voo Voo, który obchodził dwudziestolecie swego powstania.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

5. koncertz  cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

5. koncertz cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

23 kwietnia 2005 r. - koncert krakowskiej orkiestry „Sinfonietta Cracovia

Sinfonietta Cracovia wystąpiła w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej, os. Szklane Domy 7 i zaprezentowała tam „Cztery pory roku" Antonio Vivaldiego. Występ tej znakomitej orkiestry poprzedziła modlitwa dziękczynna za dar pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II oraz w intencji Papieża Benedykta XVI.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

4. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

4. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

8 stycznia 2005 r. – koncert zespołu Skaldowie

w kościele św. Brata Alberta w Czyżynach Skaldowie wykonali autorski program „Moje Betlejem”, wystąpił również zespół Galicja. Organizatorzy przygotowali iluminację kościoła zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Muzyka i taniec świateł dodatkowo nastrajały licznie zgromadzoną publiczność. Na koncercie bawiła się ponad 3000 publiczność. Podczas koncertu wolontariusze Hospicjum św. Łazarza zebrali blisko 6000 złotych. w kościele św. Brata Alberta w Czyżynach Skaldowie wykonali autorski program „Moje Betlejem”, wystąpił również zespół Galicja. Organizatorzy przygotowali iluminację kościoła zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Muzyka i taniec świateł dodatkowo nastrajały licznie zgromadzoną publiczność.

czytaj więcej...

3. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

3. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

25 września 2004 r. – koncert zespołu RAZ DWA TRZY

O godzinie 18.00 koncert rozpoczął zespół Yes Kiez Sirumem, który wprowadził wspaniały nastrój i zaostrzył muzyczny apetyt publiczności. Około godziny 19 na scenie pojawił się zespół RAZ DWA TRZY, który bawił publiczność aż do godziny 20.30. Grali swoje największe hity, a każdy utwór nagradzany był potężnymi brawami.

czytaj więcej...

2. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

2. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

20 czerwca 2004 r.

Koncert zespołu Galicja oraz recital gościa specjalnego: Stanisława Soyki z zespołem odbył się pomimo ulewnego deszczu.Podczas koncertu oczom licznie zgromadzonej publiczności ukazała się, przygotowana przez organizatorów, iluminacja muzeum i drzew przy Dworku Jana Matejki.

czytaj więcej...

1. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

1. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!

3 kwietnia 2004 r. – koncert inauguracyjny: recital Edyty Geppert

Inaugurujący cykl koncertów „Nowa Huta. Dlaczego nie?!" recital znakomitej artyski odbył się w nowohuckim kościele Arka Pana w Bieńczycach. Organizatorzy przygotowali 1500 miejsc siedzących, jednak zainteresowanie było tak duże, że postanowiono wykorzystać również rezerwowe miejsca stojące w kościele. W sumie w koncercie wzięło udział prawie 1700 osób.

czytaj więcej...

STRONA 18/18

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE