Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Wydarzenie
Na Skrzydłach Historii

Na Skrzydłach Historii

W dniu 5 października br. do Klubu 303 licznie przybyli przedstawiciele krakowskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych wraz z opiekunami, aby rozpocząć swoje zmagania podczas VIII już edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie Na Skrzydłach Historii, którego organizatorami są: Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Dzielnica XIV Czyżyny oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się, jak najlepiej złożyć model samolotu, który otrzymali od organizatorów konkursu, tak, aby poleciał najdalej, gdyż jest to warunkiem przejścia do następnego etapu konkursu.

Uczestnicy wspólnie zwiedzili także pracownię modelarską Klubu, gdzie od tego roku uczniowie biorący udział w konkursie, będą mogli bezpłatnie i pod okiem instruktora Wojciecha Kałonia, zbudować samodzielnie samolot, dzięki któremu być może wygrają konkurs. Na koniec wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć wystawę fotografii z poprzedniej edycji.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że następne spotkanie odbędzie się 20 października 2012 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego - uczniowie szkół podstawowych o godz. 10.00, natomiast szkół gimnazjalnych o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.

Konkurs realizowany przy wsparciu finansowym Dzielnicy: XIV Czyżyny, XV Mistrzejowice, XVII Wzgórza Krzesławickie i XVIII Nowa Huta.

powrót do listy wydarzeń...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE