Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Wydarzenie
X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lotnictwie Na Skrzydłach Historii

X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lotnictwie Na Skrzydłach Historii

zgłoszenia do 26 września 2014 r., os. Dywizjinu 303 nr 1

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie zachęcają uczniów krakowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych do wykazania się zamiłowaniem do lotnictwa, a także poszerzenia swojej wiedzy w tej dziedzinie poprzez udział w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie Na Skrzydłach Historii.

Każda szkoła może zgłosić do udziału maksymalnie trzy dwuosobowe drużyny. Karty zgłoszenia przyjmowane są pocztą, faxem lub osobiście w Klubie 303 do 26 września.

Karta zgłoszenia i Regulaminy do pobrania.

Partnerami konkursu są: Aeroklub Krakowski, 8. Baza Lotnicza Kraków-Balice, 13. Eskadra Lotnictwa Transportowego Kraków-Balice.

Konkurs realizowany jest przy wsparciu finansowym Dzielnic: XIV Czyżyny, XVII Wzgórza Krzesławickie i XVIII Nowa Huta.

powrót do listy wydarzeń...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE