Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Wydarzenie
Skrzydlaty finał

Skrzydlaty finał

Dziesiąta i ostatnia edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie Na Skrzydłach Historii, organizowanego przez Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, Radę i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, została zakończona wycieczką - niespodzianką dla finalistów konkursu.

W sobotnie przedpołudnie, 13 czerwca, uczestnicy wycieczki spróbowali podniebnych lotów w Krakowskim Parku Linowym. Finaliści pokonali lęk wysokości i najtrudniejsze przeszkody, jakimi okazały się m.in. podwieszone wysoko w koronach drzew opony. Przeszkód na trasie linowej było sporo, a pokonanie ich wymagało skupienia i dużej sprawności. Na końcu trasy na zmęczonych wyczynowców czekała niespodzianka w postaci gigantycznej zjeżdżalni. Jednak to nie był koniec niespodzianek, jakie przygotowali organizatorzy. Po wspinaczce w parku linowym finaliści udali się na zjazd tyrolski nad jeziorem. Atrakcje przysporzyły adrenaliny, ale i mnóstwo radości i zabawy.

Organizatorzy gratulują wygranej oraz życzą dalszych sukcesów w konkursach, a także dziękują za wsparcie finansowe Radzie i Zarządowi Dzielnicy XIV Czyżyny.

powrót do listy wydarzeń...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE