Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Plastyka z bajkoterapią - Klub Mirage

Proponujemy dzieciom ćwiczenia kolorystyczne i kompozycyjne z wykorzystaniem technik mieszanych, rysowanie z pamięci, modelu i wyobraźni, malowanie różnymi farbami, również szkice węglem i techniki mieszane, wykonywanie prac przestrzennych (stroiki i ozdoby świąteczne itp.).

Zajęcia w sekcjach pomagają ćwiczyć spostrzegawczość, wyobraźnię i wrażliwość, uczą obserwacji świata, łączą naukę różnych technik plastycznych i kształtowanie zdolności manualnych ze wspaniałą zabawą. Program dostosowany jest do potrzeb i umiejętności wszystkich uczestników.

Zajęcia dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Termin: 1 x w tyg. (60 min.) - poniedziałek, godz. 16.00-17.00

Koszt: 10 zł/zajęcia

Instruktor:

Agnieszka Młodnicka - absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej w Krakowskiej Akademii im. A. Frycza- Modrzewskiego ze specjalnością wychowanie plastyczne. Ukończyła kursy z historii sztuki, pracownie rysunku i malarstwa oraz warsztaty fotograficzne . Od dwóch lat prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci (głównie ceramika) w szkołach i przedszkolach. Jej pasją jest fotografia oraz malarstwo z elementami bajkoterapii. Pracując z dziećmi stawia na indywidualność. Cieszy ją najbardziej to, gdy widzi u swych uczniów radość działania, radość tworzenia i radość poznania. Szczególną wagę przywiązuje do łączenia elementów bajkoterapii (głównie z wykorzystaniem baśni i legend) z ekspresyjnym malowaniem.

Informacje i zapisy w Klubie Mirage.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE